Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Pošťák ve Windows 10 nám umožní otevírat e-maily v nových oknech

Microsoft chce, abychom používali stejné aplikace jak s myší a klávesnicí, tak na dotykové obrazovce. Jenže ne vždycky nám tyto aplikace nabídnou dostatečný komfort, což platí zejména pro práci na klasickém počítači. Pošta ve Windows 10 je solidní bezplatný e-mailový klient, ale k dokonalosti mu pár – nebo hodně, jak chcete – věcí chybí. Nejméně jednu z nich si budeme moct odškrtnout.

Kalendář nám již umožňuje otevřít událost v novém okně
Kalendář nám již umožňuje otevřít událost v novém okně

Microsoft do něj totiž plánuje zakomponovat jednoduchou funkci, díky které půjde konkrétní zprávu otevřít v samostatném okně. Což by se nám leckdy hodilo právě na osobním počítači. Funkce zatím v aktuální verzi aplikace dostupná není, ale podle Brada Samse brzy bude – měl možnost otestovat dosud nevydanou verzi klienta.

Kalendář připojený jako sesterská aplikace k Poště přitom u událostí otevření v novém okně dávno podporuje. Není jasné, proč jsme tuto možnost dosud neměli také s e-maily. Sams přitom odhalil, že funkce původně v Poště byla, ale Microsoft ji nakonec z neznámých důvodů odebral.

Zdroj: Thurrott.com

Oblíbené Tisk E-mail
Reklama

Komentáře

Já se snad rozpláču dojetím... Aplikace pro Windows bude podporovat otevírání v oknech. Konečně!

To bys mohl být profesionální plačka, protože těch věcí co ostatní (lépe řečeno jiný) OS umí už celé roky, u MS pomalu objevují, vymýšlejí kolo a jejich klaka nad tím hýká nadšením, je čím dál víc a ještě dlouho bude :-D

Jeste by mohli opravit, aby v dark theme bylo dark i telo zpravy, nejen ten zbytek.

Třeba i podpisy či výchozí HTML styl emailů by bylo fajn mít... Ale to asi MS bude dávat s updaty jako geniální novinky. Ach jo.

Reklama