Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Redstone pro mobily ne a ne přijít. Microsoft vydal další opravnou verzi Windows 10 Mobile

V pátek vyšlo nové sestavení Windows 10 Mobile s číslem 10586.63, opět jde o opravu stávající větve „Threshold 2“, nikoliv začátek očekávaného Redstonu. Aktualizace zamířila do insiderského kanálu Fast Ring. Ale až napodruhé, prvotní distribuci Microsoft rychle zastavil kvůli neupřesněným problémům.

Windows 10 Mobile Insider Preview build 10586.63
Windows 10 Mobile Insider Preview build 10586.63

Aktuální sestavení Microsoft označuje jako kumulativní update spojující opravy více chyb a zlepšující stabilitu. Trochu konkrétnější byla Microsoft na Redditu, kde vydal stručný seznam několika změn.

 

Windows 10 Mobile Insider Preview build 10586.63 přináší:

  • hlasovou navigace přes Bluetooth v autě
  • energeticky úspornější oční skener v Lumiích 950 a 950 XL
  • Cortana již funguje i v náramku Band
  • panel rychlých akcí v notifikačním centru je spolehlivější
Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

mě nefunguje hudba přes Bluetooth v HF Parrot v autě. L550 verze 10586.29.
Na HF se zobrazí jméno skladby, jméno autora, délka skladby, jde to ovládat přes tlačítka HF (zastavit, spustit), ale hudba nikde, resp. furt hraje autorádio. Při hovoru není problém. Nesetkal se s tím někdo?

tak jsem si s tím dneska chvíli hrál, měl jsem k dispozici i nějaké ty Androidi a Ajfouni a překvapivě problém u všech. Reset HF nepomohl, update FW HF nepomohl ... překvapivě hudba začala hrát ve chvíli, kdy jsem v nastavení HF/Audio zaškrtl ztlumit. To mi přijde poměrně vtipné. Nicméně kdyby někdo někdy pátral po řešení pro Parrot Mki9200 ...

Reklama
Reklama