Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Šeptanda: Apple odhalí novinky již 15. března. Přijde iPhone 5SE a iPad Air 3

Minimálně dva různé zdroje tvrdí, že Apple chystá další akci na úterý 15. března. Na ní uvede menší iPhone, třetí generaci iPadu Air a nějakou drobotu týkající se hodinek. Watch 2 přijdou až na podzim, ale Apple zřejmě uvedené nové barevné varianty, jiné pásky a další příslušenství.

Pokud se spekulace vyplní, přijde iPhone 5SE. Bude mít čtyřpalcový displej a tělo podobné iPhonu 5S. Avšak uvnitř bude nový čipset A9, čip NFC kvůli platební bráně Pay, vylepšené foťáky a telefon bude umět točit živé fotografie. Cena 16GB modelu prý bude stejná jako u 5S.

iPad Air 3 prý dostane některé vychytávky iPadu Pro
iPad Air 3 prý dostane některé vychytávky iPadu Pro (foto: Engadget)

Větší skoku se údajně dočká iPad Air 3. Na webu se objevily kresby, které naznačují, že Air dostane některé vychytávky z velkého tabletu Pro. Jde o čtyři reproduktory v rozích (Air 2 měl hodně mizerný reproduktor) a boční dokovací konektor pro připojení klávesnice. Pod zadním foťákem se objeví LED blesk. Displej prý bude mít citlivější vrstvu připravenou pro pero Apple Pencil. Některé spekulace dokonce hovořily o 4K displeji, ale to se mně osobně zdá nepravděpodobné. Nizkým rozlišením Air určitě netrpí.

 

Zdroj: 9to5mac, BuzzFeed

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

No já doufám, že iPAD nedostane 4K rozlišení. S tím budou zase problémy:

- nedostatek aplikací
- nižší výdrž na baterii (ať se Apple zaklíná výdrží jak chce, výdrž rozhodne neroste, ale spíše klesá + nižší kapacity baterie)
- celkově nižší výkon CPU/GPU (což je logické, když najednou má zpracovávat 4K rozlišení)

Je zvláštní, že iPad Air 2 má horší zvukový výstup než jednička. Možná je to dáno tím, že má tenčí tělo a tudíž menší ozvučnici? Air 1 hraje na tablet skvěle.

Jo, bude to tím tělem. Celý ten tablet při hraní vibruje, je to fakt nepříjemné.

Já hlavně doufám, že Air 3 nebude tenčí, naopak, že přibere a dají do něho pořádnou baterku. Kdyby iPad vydržel 20 hodin, to by byla pecka.

Reklama