Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

SOUTĚŽ: vyhrajte bezdrátový router Tenda W316R (10×)

Wi-Fi router s podporou rychlého standardu 802.11n se hodí vždy. Ať už doma bezdrát máte, nebo zatím ještě ne. Zasoutěžte si tedy s námi a vyhrajte jeden z deseti kusů, které pro vás máme

Bezdrátový Wi-Fi router Tenda W316R vás překvapí velmi nízkou spotřebou energie při zachování slušného výkonu. Za vším stojí nový chipset Broadcom BCM5356, který dynamicky vypíná komponenty čipu a tím snižuje aktuální spotřebu. V jednom zařízení získáte router, domácí internetovou bránu, bezdrátový přístupový bod, čtyřportový switch a firewall. Uplatnění najde v domácnosti nebo menší firmě. Tenda W316R podporuje standardy  802.11b/g/n, při konfiguraci s jedinou anténou umožňuje komunikaci rychlostí až 150 Mb/s.

 

 

Funkce WDS vám umožní propojit dvě a více AP a tím zvětšit dosah vaší sítě. Jistě uvítáte i podporu nejsilnějšího zabezpečení WPA2-PSK. Umožní vám zakázat vysílání názvu vaší bezdrátové sítě (SSID), filtrování MAC adres, přesměrování portů a další síťové funkce. Filtrování obsahu zajišťuje kontrolu přístupu ke stránkám s nevhodným obsahem. Samozřejmostí je průvodce instalace v českém jazyce, díky které zvládnete konfiguraci routeru za pár minut. Zařízení je vybaveno neodnímatelnou všesměrovou anténou se ziskem 5 dBi.

Více informací na www.tenda.cz

Odpovídat můžete na webu v době od 27.4. 2011 do 10.5. 2012.

Výherce vyhlásíme v Extra PC 06/2012.

Podmínky a pravidla: Z jedné IP adresy mohou soutěžit maximálně 3 různí lidé. Ostatní odpovědi ze stejné IP adresy budou považovány za neplatné. Ze správných odpovědí bude vylosováno deset výherců. Soutěž končí 10. května 2011 2012, výherci budou oznámeni v Extra PC 06/2012. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s. r. o., Bubeníčkova 4368/9, 615 00 Brno, IČ:27689247 a sponzor soutěže, výhradní dovozce produktů Tenda do ČR, INTELEK spol. s r.o., Vlárská 953/22, 627 00 Brno, IČ: 49446118 mohou využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu každému z pořadatelů jednotlivě. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.

Soutěž již neprobíhá

Oblíbené Tisk E-mail

Komentáře

Zdravím. Môžu sa súťaže zúčastniť aj občania Slovenskej republiky?

Zúčastnit se samozřejmě mohou i naši čtenáři ze Slovenska.

Soutěž končí 10. května 2011 :-D

Díky za upozornění, opravíme :)

Měřil jsem příkon tohoto routeru: 9,37V / 0,16A (wi-fi zapnuto). To je fakt pěkné a správně by mělo možná být jen 2W ;-)

Zdravím,

v této soutěžní otázce nám samozřejmě šlo o hodnotu, kterou udává výrobce - tu pravděpodobně naměřil někde ve svém testovacím centru.

Jinak možná kdybyste zatížil všechny LAN porty i bezdrát náročnými datovými přesnosy, naměřil byste víc.

Reklama