Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Zpráva s varováním

Tento formulář je uzavřený.

Soutěž o tři rychlé SSD a tři flashky s USB 3.0 od Kingstonu

Odpovězte na pár jednoduchých otázek a vyhrajte upgrade kit Kingston SSD Now V+200 120G nebo flashku Kingston DataTraveler Elite 3.0 16GB.

Soutěž už byla ukončena!

Pokud chce výrazně zrychlit starší počítač, určitě se vám bude hodit jedna z rychlých SSD od Kingstonu, případně můžete sebe nebo někoho ve svém okolí potěšit paměťovou klíčenkou s podporou USB 3.0. Stačí odpovědět na tři otázky, nepodvádět a mít trochu štěstí.

Soutěž startuje 12. dubna 2012 v 0:00 a poběží dva týdny. Končí přesně 25. dubna 2012 v 23:59. A o co se hraje?

3x upgrade kit Kingston SSD Now V+200 120G

Balíček v hodnotě 3700 Kč obsahuje výkonný SSD disk poslední generace s řadičem SandForce SF-2281 a kapacitou 120GB, kterým si můžete jednoduše zrychlit svůj počítač. Sada obsahuje kromě instalačního softwaru také rámeček, díky kterému můžete váš starý disk nadále používat jako externí úložiště.

Více informací najdete v naší recenzi.

3x flash disk USB 3.0 Kingston DataTraveler Elite 3.0 16GB

Nový flash disk umí využít rozhraní USB 3.0 a podstatně vám urychlí kopírování souborů.

Ceny do soutěže věnovala společnost Kingston.

Soutěž Kingston
Soutěžní formulář

Podmínky a pravidla: Z jedné IP adresy mohou soutěžit maximálně 3 různí lidé. Ostatní odpovědi ze stejné IP adresy budou považovány za neplatné. Ze správných odpovědí bude vylosováno šest výherců. Soutěž končí 25. dubna 2012, výherci budou oznámeni nejpozději týden nato. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s. r. o., Bubeníčkova 4368/9, 615 00 Brno, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu každému z pořadatelů jednotlivě. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.

Oblíbené Tisk E-mail
Reklama