Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Soutěž se Zoner Press a vyhraj knižní dárky za 500 Kč dle vlastního výběru

Pro naše čtenáře jsme ve spolupráci s brněnským vydavatelstvím Zoner Press připravili předvánoční soutěž, kde stačí uhodnout správné odpovědi na tři otázky a pak už jen mít nezbytné štěstí při losování.

Pro naše čtenáře jsme ve spolupráci s brněnským vydavatelstvím Zoner Press připravili předvánoční soutěž, kde stačí uhodnout správné odpovědi na tři otázky a pak už jen mít nezbytné štěstí při losování. Co můžete vyhrát? Ze správných odpovědí vylosujeme celkem tři výherce, z nichž každý obdrží poukaz na knihy podle vlastního výběru z nabídky Zoner Press v celkové hodnotě 500 Kč. Soutěž končí v pátek 18. prosince ve 14:00.

Soutěž se Zoner Press a vyhraj knižní dárky za 500 Kč dle vlastního výběru
Soutěž se Zoner Press a vyhraj knižní dárky za 500 Kč dle vlastního výběru

Nápovědu k jednotlivým otázkám naleznete na zonerpress.cz a fotograficky.guru.

Pravidla a podmínky účasti

  • Pořadatelem soutěže je společnost ZONER software, a.s., se sídlem Nové sady 18, 602 00 Brno, IČO: 49437381, DIČ: CZ49437381 a Extra Publishing, s. r. o., Bubeníčkova 4368/9, 615 00 Brno, IČ: 27689247 (dále jen "Pořadatel").
  • Soutěž probíhá v termínu od 11. 12. 2015 do 18. 12. 2015, 14:00.
  • Soutěž je určena pouze pro občany České republiky.
  • Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní všechny kontaktní údaje, správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  • Ze došlých správných odpovědí budou vylosování tři soutěžící, kteří získají poukaz na knihy podle vlastního výběru z nabídky Zoner Press v celkové hodnotě 500 Kč.
  • Výherci budou pořadatelem soutěže kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jména výherců budou po skončení soutěže zveřejněna zde na Cnews.cz.
  • Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.
  • Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.
  • Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěžní otázky

Oblíbené Tisk E-mail
Reklama