Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Soutěž: Vyhrajte skvělý tablet Asus ZenPad 7.0 (Z370C)

Sedmipalcový tablet ZenPad 7.0 zaujme unikátním příslušenstvím - kromě běžných barevných krytů je k dispozici také skládací pouzdro Audio Cover, které obsahuje celkem pět reproduktorů a subwoofer (5.1), takže tablet dokáže vykouzlit prostorový zvuk, a zároveň zastane i funkci stojánku pro pohodlné sledování displeje. Prodává se také se speciálním zadním krytem Power Case, které prodlužuje výdrž baterie tabletu až o šest hodin.

Pro účast v soutěži stačí udělat jediné – odpovědět na jednoduchou otázku. Odpovídat můžete v době od 18. 12. 2015 až do 15. 2. 2016. Výherce vyhlásíme na webu a i v příštím vydání Extra PC 3/2016.

Logo Asus

Disclamer

Podmínky a pravidla: Z jedné IP adresy mohou odpovídat maximálně 3 různí lidé. Ostatní odpovědi ze stejné IP adresy budou považovány za neplatné. Soutěž končí 15. února 2016, výherce bude oznámen v Extra PC 3/2016. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s. r. o., Bubeníčkova 4368/9, 615 00 Brno, IČ: 27689247 může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, email k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu každému z pořadatelů jednotlivě. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky. Výhry zasíláme pouze na adresy na území České republiky.

Oblíbené Tisk E-mail
Reklama