Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Spotify potvrdilo partnerství s Runkeeperem a běhání se sluchátky bude ještě jednodušší

Spotify se už v loňském roce zaměřilo na posluchače, kteří si hudbu užívají při běhání, a připravil pro ně speciální variantu poslechu, kdy se playlist postupně obměňuje podle vašeho tempa. K tomu přibyly speciální seznamy skladeb s motivačním charakterem a mohlo by se zdát, že už se nedá nic dalšího vymyslet.

Včera však švédská hudební společnost oznámila partnerství s běžeckou aplikací Runkeeper. V první vlně se sice jedná jen o verzi pro iOS, v následujících týdnech by se ale měla nová verze dostat i na Android. Hlavní idea je taková, že když si v Runkeeperu zvolíte jako výchozí aplikaci pro poslouchání hudby Spotify, budete si moci přímo z fitness aplikace spustit hudbu. Díky tomu máte jistotu, že mobil skutečně měří, co má, a k tomu vám hraje správná hudba.

Spotify potvrdilo partnerství s Runkeeperem a běhání se sluchátky bude ještě jednodušší

Novinka je dostupná všem uživatelům a nemusíte kvůli tomu platit za premium členství. To je také jeden z hlavních rozdílů vůči předchozím novinkám zaměřených na běžce, které se týkaly jen prémiových uživatelů.

Zdroj: Spotify

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama
Reklama