Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Stáhněte si zdarma skvělé doplňky pro Media Center

Jestliže používáte počítač se systémem Windows jako multimediální centrum, určitě jste se setkali s programem Windows Media Center, který nabízí pohodlný přístup k řadě vašich multimédií. S doplňky toho však zvládne ještě více.

Microsoft si na svém blogu pochvaluje práci komunity uživatelů, která tvoří velké množství doplňků pro Windows Media Center, přidávající rozličné funkce, které usnadní každodenní práci i zábavu. Problémem však je roztříštěnost stránek, kde lze pluginy nalézt.

Toto však řeší stránka Made For Media Center, která doplňky shromažďuje na jenom místě, takže si jednoduše v katalogu najdete ty, které vás zajímají, vyzkoušejte také i pět doplňků, které stahují ostatní uživatelé nejvíce:

  • mcBackup 3.0 pro Windows 7 pro zálohu naplánovaných nahrávání pořadu a nastavení kanálů
  • TunerFreeMCE pro sledování internetových televizních programů
  • MyMovies 3.10 pro pohodlnější práci s filmotékou, neboť kromě přehrávání samotných filmů zobrazí i dodatečné informace a trailery
  • My Channel Logos pro přidání log k televizním kanálům
  • Media Center Master pro efektivnější organizaci multimédií, se schopností stahování dalších epizod či titulků

Zdroj: Windows Team Blog

Oblíbené Tisk E-mail
Reklama

Komentáře

Zajímalo by mne, jestli existuje nějaký doplněk, který umožní nahrávat do MPEG2/4. Windows Media Center se mi líbí, ale nevyhovuje mi formát záznamu, není to v čem stříhat...

tak on streamy neupravuje, takže jsou takové, jaké přilítnou. wtv pravým klikem přeuspořádej na dvr-ms kontejner. to už je obyčejný asf. z něho si streamy můžeš demuxnout do jiného kontejneru, třeba mp4.

jeden z řady programů: http://pc.poradna.net/f/view/468454-ulozte-nahrany-tv-porad-z-windows-me...

by mě zajímalo, co na Windows neumí stříhat asf/wmv...

Já vím, že to jde převést, ale je to zbytečná práce navíc. Radši v Pinnacle Studio sestříhám MPEG2 nahraný v AverTV než abych převáděl WTV na DVR-MS a z toho na něco jiného a to teprve stříhal. Prostě WMC je fajn program na sledování, bohužel kvůli formátu záznamu nevhodný na záznam, který se bude upravovat.

jo takhle, to máš pravdu, je to moc klikání- taky to řeším v AverTV, averu se aplikace povedla.

Reklama