Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Thomson X-View 2: Pětipalcové pádlo s dvěma SIM kartami

Thomson, výrobce modemů a specifické síťové infrastruktury, se rozhodl uvést model nazvaný X-View 2.

Novinka se na první pohled může zdát lákavá, ale při podrobnějším pohledu můžeme zjistit nepříjemné kombinace funkcí. Thomson X-View 2 se může pochlubit obřím 5,3" kapacitním dotykovým displejem, který bohužel podporuje pouze 480 × 800 pixelů. Přístroj je vybaven chipsetem MT6570 taktovaným na 1 GHz (jedná se pravděpodobně o jednojádrový procesor) a operační pamětí RAM o velikosti 512 MB. K dispozici je také 1 GB interní paměti, rozšiřitelné pomocí microSD karet až o dalších 32 GB. Rozměry telefonu činí 150 × 81 × 10,9 mm při celkové váze 212 g, která zahrnuje i Li-Ion baterii o kapacitě 2450 mAh. Dobrou zprávou je, že X-View 2 bude poháněn operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich s možným výhledem na upgrade na Jelly Bean. Zadní strana je vybavena 5Mpx fotoaparátem s funkci automatického ostření a LED diodou. O přední kameře zatím nejsou informace. V neposlední řadě je nutno dodat, že první Androidí telefon Thompsonu bude podporovat dvě SIM karty zároveň.

Na informace o ceně a konkrétním datu vydání si musíme ještě chvíli počkat, co ale už víme teď je, že telefon by měl vyjít ke konci léta a měl by být dostupný i na českém trhu.

Zdroj: Softpedia

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama
Reklama
Reklama