Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Tuzemská videopůjčovna Banaxi bude streamovat ve 4K. Má práva ke stovkám hodin obsahu

Videotéka Banaxi, která donedávna sloužila coby základ Tesco Kina, chce v nejbližších dnech přinést videa v rozlišení 4K (Ultra HD). O této vychytávce mluvila už před rokem, ale až teď se firmě, která provozuje půjčovnu také na Slovensku, v Polsku a Maďarsku, podařilo získat práva na první obsah. Katalog prý doplní o stovky hodin videa ve 4K, půjde o filmy, seriály a dokumenty.

Banaxi nabídne videa v rozlišení 4K
Banaxi nabídne videa v rozlišení 4K

Nic konkrétního zatím nevíme. Je ale pravděpodobné, že 4K video bude nejdříve dostupné pouze na Smart TV. Banaxi má aplikace pro platformy LG, Philipsu, Samsungu a Sharpu. Videotéka je dále dostupná na Androidu, iOS a Windows 8+. Aplikace pro mobilní Windows chybí (snad jen dočasně).

 

Banaxi nabízí dvě předplatné. Kids stojí 49 Kč měsíčně a obsahuje 400 animáků pro děti. Go za 99 Kč měsíčně zpřístupní 500 filmů různých žánrů. Banaxi kromě toho nabízí i 48hodinové výpůjčky nebo neomezené licence ke sledování.

Zdroj: TZ Banaxi

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama
Reklama