Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

noalorama5

Příspěvky uživatele

Co se týče zdrojů, to je sice hezký, ale já jsem bohužel natrefil na ten bzučící :) Nec PA241. Půjde na reklamaci

pro Spectrum: NEC PA241W a Dell U2410 jsou naprosto stejné protože podle pisatele mají stejný panel, psali to na internetu.:-)

Tak pozor, tohle jsem rozhodně nenapsal. Psal jsem jen o typu panelu ne o elektronice. Proto jsem se ptal jestli někdo ví víc. Naopak si myslím že ten Nec je velmi kvalitní monitor. Jenom je trochu zarážející jak Nec všude uvádí, že je to nativní 10bit p-ips. K těm parametrům: Co jsem se tak zběžně díval tak třeba spotřeba, odezva, emulace srgb mi přijde dost podobná, ale nechci tady moc teoretizovat..

K tomu p-ips a 10-bit. Sám uvažuju o modelu PA241w. Ale podle toho co jsem zjištoval je zřejmě ve 241w panel LM240WU4-SLB1 (mimochodem stejný jako Dell U2410) a v tomhle 271w je LM270WQ2. Což je tedy vlastně h-ips. A podle tftcentral ani jeden není nativně 10-bit, ale 8+FRC. viz - http://www.tftcentral.co.uk/search.php?query=-IPS&select=panel a http://www.tftcentral.co.uk/articles/panel_parts.htm Tohle v praxi asi není momentálně až tak zásadní, spíš mě zaráží že panel ve 241w je shodný s U2410. Neví o tom někdo víc?

Reklama