Reklama

Honza24

Příspěvky uživatele

Jsou to hodně dobré routery, které mají výborný HW. Mám předchůdce AC87U a šlape jako hodinky, Navíc funkce Web history je hodně zajímavá, jelikož člověk může sledovat připojené uživatele, co si prohlíží za stránky.

A proč bys vzal už raději WS? V čem je přesně lepší?

Případně na úpravu FPS použít nVidia Inspector nebo se dá použít i MSI Afterburner.

Mně píská i moje stará GTX260 od Zotacu, ale jen při vysokém fps. Vyřešil jsem to tím, že jsem si zapnul V-Sync.

Já ho koupil z Gravis.de, výhodou je i to, že v případě vady mění za nový kus. Iphone 6 Plus tam vyjde o 7.000,- levněji než na Mironetu.

Tady Asus s paměťmi G-Skill vytvořil světový rekord v přetaktování, takže zvolím ty G-Skill Ripjaws 4 3000Mhz.
http://rog.asus.com/352752014/rampage-motherboards/x99-domination-rampag...

Jinak hodně dobrý poměr (výkon/cena) mají paměti od G-Skill.

Nakonec 5930K, ale stále váhám s paměťmi. Ty ceny za vyšší frekvence jsou až dvojnásobné a to mi trochu přijde až padlé na hlavu. Tak si říkám, jestli má vůbec význam kupovat RAM s vyšší frekvenci než 2400Mhz.

Deluxe verzi mám již doma a maximální spokojenost.

Jen jsem nikde nenašel test procesoru ve hrách při OC. Nemáte někdo nějaký odkaz?

Hmmm, hodně pěkná deska.

Proč zbytečně? Podle mě je to spíše výhoda.

Já mám s nimi velmi dobré zkušenosti, hlavně dražší modely s Broadcom čipy. Navíc jsou oblíbené v menších firmách a teďka se dokonce dodávali na Karlovu univerzitu.

Mám Asus N66U a ve výchozím stavu je firewall uvnitř routeru zapnutý a není možné se na něj připojit, dokud se firewall nevypne. 

Tak tenhle monitor jsem si kupoval minulý týden a mám možnost ho zhodnotit s EIZO EV2736WFS, HP Z27i a Samsugem S27A850D. Jelikož pracuji pro jeden velký e-shop, tak nemáme problém si je v práci vyzkoušet. Můžu vám ale říct, že to bylo hrozný vybírání. Nejdříve jsem zkoušel 2x EIZO EV2736WFS, ale tam se mi vůbec nelíbila bílá barva. Ta barva není vůbec bílá, ale taková špinavě bílá. Navíc už je tan chudá OSD nabídka u EIZO monitorů? Tady NEC jasně vede, nappříklad se mi líbí i možnost nastavení svítivosti modré diody. U moniotru HP Z27i jsem zase měl docela problém  s tím, že monitor jakoby stále při práci cvakal (zřejmě tepelnou roztažností). Samsung S27A850D jsem používal delší dobu, ale i tak mi tam chyběly možnosti, které nabízí NEC. Asi po měsíci zkoušení jsem se nakonec rozhodl pro tenhle monitor a opravdu svých peněz nelituji. Bílá je opravdu bílá, doporučuji vypnout šetřící systémy a v nastavení zapnout režím "text". Prostě jsem z monitoru nadšen a kdo z vás ještě váhá, tak rozhodně je NEC jasná volba. Hodně užitečná je funkce PBP, kdy máte možnost mít dva zdroje najednou. Buď obraz v režimu centralizace nebo jeden obraz zvětšený. Naprosto dokonale funguje human čidlo, kdy monitor rozpozná, zdali před monitorem někdo sedí. 
Za mě tedy také jednoznačné "ano"

Stránky

Reklama