Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Velká soutěž k 10. výročí chlazení od Enermaxu – vyhrajte skříně, zdroje…

Enermax začal oslavovat 10. výročí svých chladičů a ventilátorů. K té příležitosti připravil nejen slevy, ale třeba i soutěž pro čtenáře ExtraHardware a Cnews.

Zatímco zdroje Enermax jste mohli koupit už před 23 lety (viz třeba po 20 letech stále běžící 250W zdroj této značky) s větráčky či chladiči pro procesory začal Enermax právě před deseti lety.

K té příležitosti si pro vás připravil playlist krátkých videí nazvaný Cooling by Enermax (YouTube), v nichž vás seznámí se všemi svými invencemi v tomto odvětví. Pokud vám nevyhovují videa, můžete si o všem podstatném v klidu počíst na stránkách Enermaxu:

Milníky

Odkazy na videa či popisy technologií výše sem nedáváme jen tak. Právě v nich byste měli najít jistotu pro správné odpovídání v soutěžním formuláři. Soutěžit přitom budeme o celkem pět cen, přičemž první tři jsou promyšlenými balíčky obsahujícími vícero produktů.

1. cena – balíček Napájení a chlazení:

    

   

     

2. cena – balíček Chlazení a skříň (vše sladěno do bílé):

     

   

3. cena – balíček Tiché chlazení:

4. cena – chladič notebooku s reproduktory: Twisterodio

  

5. cena – chladič notebooku Aeolus Pure

    

Soutěžit budete moci 14 dní od data publikace, výsledky poté opět oznámíme na ExtraHardware a Cnews. Soutěžit mohou i slovenští čtenáři, výhry budou všem odesílány přímo z pobočky Enermaxu v Hamburku.

Podmínkou zařazení mezi slosované soutěžní formuláře je kromě správného zodpovězení všech tří kvízových otázek není tentokrát registrovaný účet na .cnews.cz, ale sledování alespoň jednoho ze tří „sociálních“ informačních kanálů Cnews/ExtraHardware. Můžete si vybrat Google+, Facebook nebo Twitter. Právě přes přezdívku na jedné z těchto sítí budeme výherce kontaktovat.

Oblíbené Tisk E-mail
Reklama
Reklama