Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Virtuál Studentfone končí. Klienty převezme Vodafone a nabídne jim slevy

Končí další virtuál zaměřený na mladé. Po Gorile Mobile, kterou pohltilo a zrušilo O2, čeká stejný osud také Studentfone. To je od začátku virtuál Vodafonu, smlouvu účastníci uzavírali s ním. Prodej a marketing však zajišťovala společnost GTS Alive. Ta se teď s Vodafonem dohodla, že celý Studentfone převede na něj. K ukončení služeb dojde k 30. dubnu 2016.

Studentfone láká na datově neomezený Facebook
Studentfone lákal na datově neomezený Facebook

Vodafonům klientům nabídne vlastní tarif (je nutné vyměnit SIM). Jako dárek věnuje 500 MB dat zdarma, pak tento balíček budou moci uživatelé používat s 50% slevou oproti běžnému ceníku. Studentfone doposud neměl přístup k LTE síti, ve Vodafonu již samozřejmě bude.

Bezplatná linka péče o zákazníky, široká síť prodejen nebo aplikace Můj Vodafone, to jsou další výhody, se kterými mohou zákazníci u Vodafonu počítat. Přestoupit na nové řešení bude možné od 1. března 2016. Zákazníci budou o změnách informováni formou SMS a na internetových stránkách Studentfonu a Vodafonu,“ píše Vodafone v tiskové zprávě.

 

Ceník

SlužbaVodafone
volání do všech sítí2,50 Kč za minutu, po 5. minutě již zdarma
SMS do všech sítí1,50 Kč za zprávu
MMS do všech sítí4,50 Kč
internet na den (25 MB)25 Kč
500 MB + neomezené SMS ve vlastní síti100 Kč měsíčně
neomezené volání do vlastní a 100 volných minut do ostatních sítí149 Kč měsíčně
neomezené volání do vlastní sítě69 Kč měsíčně

Výhody Studentfonu jako neomezené surfování na Facebooku nebo 300 MB zdarma po dobití 200 Kč u nového tarifu Vodafonu nejsou. Více informací najdete na webu Vodafonu.

Oblíbené Tisk E-mail
Reklama
Reklama