Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Windows 10 build 10586.71 zřejmě dorazí zítra. Možná také na mobily

Schyluje se k vydání další verze Windows 10, přičemž se zdá, že by mohla přijít jak na osobní počítače, tak na mobily. Naposledy firma vydala verzi 10586.63 v tzv. záplatovací úterý, nadcházející kumulativní aktualizace pak systém posune na číslo verze 10586.71. Zítra je úterý, takže by aktualizace přišla přesně dva týdny po té poslední. Očekávat můžeme primárně opravy chyb, každopádně zítra nezapomeňte kontrolovat Windows Update.

 

Podle Windows Central je stejné sestavení testováno na smartphonech, tam ovšem není nepravděpodobné, že si jej nejprve v krátkém předstihu vyzkouší účastníci programu Windows Insider (ve Fast ringu). Podle WMPoweruser je již sestavení přítomné na aktualizačních serverech. Na rozdíl od osobních počítačů běžní uživatelé na mobilech sestavení 10586.63 neobdrželi, zůstalo tak jen v rukou testerů. Snad to dopadne tentokrát.

Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10586Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10586Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10586 

Zdroj: Windows Central | WMPoweruser

Oblíbené Tisk E-mail
Reklama

Komentáře

Jsem v Fast Insider a píše to Máte všechno nastavené, abyste mohli dostávat buildy insider Preview, ale nic nedostávám mám pc v americké angličtině, region Amerika. Takže by to mělo fungovat.

Mně to posledně rozjíždělo insidera 4 dny, než se nabídl upgrade.

mám to od prosince zapnutý, už to bude skoro měsíc.

uvidim zítra na kterou verzi upgradnu :D

Nemáte povypínanou "špionáž"? Máte to přepnuté na "Rychlé" updaty?

Cortana funguje tak nevim ale může to být tím že mám win 10 education x64

tak nic jsem na verzi 1511 os10586.71 a mám zapnuto fast ring

Dorazila aktualizace někomu na final?

Tak na PC právě přichází jako KB3124262.

Reklama
Reklama