Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Zdarma: Photoshop CS6 je nyní na webu Adobe ke stažení v ukázkové verzi

Veselé Vánoce! Proč? Adobe rozdává Photoshop, ovšem má to malý háček: zdarma můžete používat samozřejmě verzi testovací, nikoli finální. Photoshop CS6 beta nicméně obsahuje kompletní sadu funkcí (funkcionalita se rovná edici Photoshop Extended CS6), takže se tak jako tak jedná o velice zajímavou nabídku. A víte, že se říká, abyste darovanému koni na zuby nekoukali.

Podobně dovoluje Microsoft bez poplatku používat své operační systémy i jiné produkty, které ještě nebyly zcela dokončeny. Naposledy jste si takto mohli stáhnout Windows 8 Consumer Preview. Adobe naštěstí pro nás volí podobný přístup. Pokud vás zajímá, co nového vývojáři chystají pro Photoshop CS6, máte jedinečnou příležitost zjistit to na vlastní kůži. Pokud patříte k lidem, kteří často upravují fotky a hrají si s grafikou, navštivte adresu www.adobe.com/go/photoshopcs6. Smiřte se ale s tím, že beta neobsahuje český překlad.

 

Jako obvykle se vývojový tým zaměřil na optimalizace, aby Photoshop běhal svižně na co nejširším spektru počítačových sestav. Rodina nástrojů Content-Aware se dočká rozšíření o Content-Aware Patch, který poskytuje vyšší kontrolu nad úpravou snímků. Content-Aware Move zase využijete při přesouvání objektů na nové místo v obraze. Adobe má velkou radost z grafického enginu Mercury, s nímž se dočkáte razantního zrychlení běžných operací jako ořezávání vybraných oblastí. K ruce máte také přepracované designové nástroje a nové styly. A ve vektorových vrstvách můžete konečně používat přerušované čáry.

Pokud se chcete Adobe nějak odvděčit, poskytněte firmě zpětnou vazbu. Konečná verze Adobe Photoshop CS6 vyjde zhruba v polovině roku.

Zdroj: Adobe Labs | Tisková zpráva

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Funkčnost beta verze vyprší brzy po vydání finální verze (zdroj)

Reklama