1.1 TB nových dat na Bing mapách

0

Microsoft nedávno představil ve svých Bing mapách funkci Streetside, což je v podstatě ekvivalent Google Street view, virtuální prohlídky ulic vybraných měst. Na rozdíl od Googlu však Bing zatím v pokrytí poměrně zaostává.

Nové lokality však postupně přibývají, jen v prosinci se na webu objevilo o 1,1 terabajtů obrazových dat více. Fotky pocházejí převážně z USA, podle oficiálních zdrojů by se mělo jednat konkrétně o 27 států jako Texas, New Jersey, South Carolina, Illinois, Oklahoma, Virginia, Michigan a další.

Nechybí také nové fotografie v režimu Bird’s Eye (pohled z ptačí perspektivy) ze 151 měst v Rusku, Polsku a Turecku. Celkem bylo aktualizováno 240 739 čtverečních kilometrů, respektive 33 520 km2 pro Streetside a 270 000 km2 u klasického pohledu.

Zdroj: Softpedia

1.1 TB nových dat na Bing mapách

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. tak nevím jak pracují ti testeři s outlookem. Testoval jsem na třech pc office 2010 a outlook mi na všech třech (a různých internetových připojeních) stahoval zprávy z IMAP serverů nehorázně dlouho – u 2007 v pohodě, takže organizace bude možná fajn, ale co se týče stahování a synchronizace zatím katastrofa :o). Ps. Já vím je to beta, ale co u MS není beta? 😀