25 GB zdarma od Microsoftu

0

Pakliže používáte „internetový disk“ od Microsoftu, pro sdílení svých souborů, můžete se těšit na pětinásobné zvětšení kapacity na 25 GB. Rovněž získáte větší kontrolu nad svými daty: Fotografie na SkyDrive půjde importoval přímo do Live Photo Gallery a přibude možnost stáhnout celou složku jako .zip soubor (prvotně pouze pro USA, Dánsko a Irsko). V neposlední řadě se dočkáme možnosti přesouvat soubory mezi adresáři, či je kopírovat do více různých složek.

„Fotografie vládnou!“. Těmito slovy uvádějí vývojáři 20 nových funkcí pro práci s fotografiemi. Mezi nimi najdeme větší náhledy, možnost objednat si výtisky fotografií, a pokud vám stačí fotografie prohlížet online, jistě využijete funkci pro prezentaci fotek. Ta bude fungovat s kterýmkoliv prohlížečem, ale pro větší funkcionalitu je doporučován Silverlight. Vyznat se ve vaší sbírce pak pomůže možnost přidat si tagy vázané na určité osoby.

Rovněž sdílení má být jednodušší: Nebude vyžadováno Windows Live ID (pro návštěvníky), kontakty půjde organizovat do skupin (pár kliky tak povolíte přístup k souborům třeba jen rodině, či spolupracovníkům). Rovněž přibude možnost sdílet adresy oblíbených webových stránek pomocí Windows Live Toolbaru. Z dalších připravovaných novinek stojí za zmínění nový vzhled, 13 nových jazyků či synchronizace oblíbených položek z Internet Exploreru.

Zdroj: SkyDrive Team Blog

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář