3 tipy k nové mBank: jak vypnout animace, mHru a zapnout jednodušší přihlašování

0

První z vás, kteří si zažádali od předběžný přístup k novému internetovému bankovnictví od mBank, se už určitě s aktualizovaným prostředím seznamují. Pro konzervativní uživatele je to šok. Dřívější web byl hodně spartánský, připomínal stránky z roku 2000. Ale fungoval. Redesignovaná mBank chce lidi naučit, že finance mohou být i zábava. Pokud je na vás té zábavy příliš, máme pro vás 2+1 tip, jak mBank zrychlit a zpříjemnit.

Nová mBank
Nová mBank   

Vypnutí animací

Asi nejotravnější novinka. Přechody mezi stránkami a kartami jsou provázeny zdlouhavými efekty jako z PowerPointu. Animace můžete vypnout v nabídce (ozubené kolečko) Nastavení | Profilový obrázek | Vypnout animace.

Vypnutí animací
Vypnutí animací

Vypnutí mHry

mHru, která do financí vkládá prvky gamifikace, nelze zcela vypnout. Můžete se však zbavit upozornění v hlavní liště, které tam budou červeně svítit pokaždé, když splníte další úkol. Funkci lze vypnout v nabídce Nastavení | mHra | Vypnout oznámení.

Vypnutí oznámení mHry
Vypnutí oznámení mHry 

Přihlašování uživatelským jménem nebo číslem karty

Poslední zlepšovák nezrychlí práci v IB, ale zjednoduší přihlašování. Pokud si stále nedokážete zapamatovat vygenerovaný identifikátor, můžete se nově přihlásit vámi zvoleným uživatelských jménem nebo číslem karty. Fungují i všechny tři možnosti současně. Funkci hledejte v nabídce Nastavení | Způsoby přihlášení.

Nové způsoby přihlašování
Nové způsoby přihlašování

Nové internetové bankovnictví mBank od včerejška zpřístupňuje pro 40 000 předregistrovaných. Do konce dubna převede všech více než 670 000 zákazníků v Česku a na Slovensku.

Ohodnoťte tento článek!