3D tablet i-Station s Androidem – brýle nutností!

0

Dalším tabletem s dominantním systémem Google Android (tentokrát ve verzi 2.1) na trh chce v listopadu uvést jihokorejská firma i-Station. 3ZD, jak zní jeho označení, vsází na stále populárnější technologii, tedy trojrozměrné zobrazení. Populární je alespoň v PR odděleních, zatím totiž neexistuje moc 3D obsahu a téměř žádný standard zaručující jakousi kompatibilitu mezi programy a všemi druhy 3D HW, takže jen tak žádné větší množství obsahu asi ani nevznikne.

3D tablet i-Station Z3D

V tomto případě je navíc nutné použít polarizační brýle, na druhou stranu si nepříplatíte tolik, Z3D bude stát v přepočtu 500 amerických dolarů. Na displeji o rozlišení 800×480 ale zvládne přehrát i Full HD video, navíc má kromě standardní výbavy (Wi-Fi, Bluetooth 2.0) také modul pro FM rádio a digitální televizní příjem. Stačí k tomu přidat 5Ah baterii a SSD o kapacitě 32 či 64 GB a cena hned není tak vysoká.

3D tablet i-Station Z3D

Zdroj: engadget

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. „…o něm však nevíme zhola nic.“
    tak taková zpráva je na nic sama o sobě
    informace by měly mít nějakou přijatelnou úroveň, nebo jde jen o to, něco sem napsat, aby to vypadalo, že redaktoři pracují?