Čtvrtý slovenský operátor má neomezený tarif včetně dat jen za 520 Kč

6

Vodafone, T-Mobile a nově i O2 již v Česku nabízejí mobilní tarify s neomezenými daty. V kombinaci s neomezeným voláním a SMS stojí od 1100 Kč (pro jednotlivce). Slovenská 4ka má takový tarif za polovinu. Její Sloboda∞ s neomezenými daty stojí 20 eur měsíčně (cca 520 Kč).

Nejde o úplnou novinku, čtvrtý slovenský operátor má plnou neomezenku „v ponuke“ již dva a půl roku, ale včera se dočkal důležitého rozšíření. Původně bylo možné neomezeně surfovat jen ve vlastní LTE síti 4ky, která však pokrývá pouze 75 % populace. Na zbylém území se spoléhá na národní roaming poskytovaný konkurenčním Orangem, u něhož platilo omezení 1 GB na měsíc.

TIP: Na Slovensku může posílit čtvrtý operátor nebo také přijít pátý

Nově lze neomezená data využít i v partnerské 3G síti. Orange pokrývá 95 % populace, rychlost je však oproti LTE nižší, teoreticky až 21 či 42 Mb/s podle vysílače. Větším mínusem je fakt, že jde jen o dočasnou akci. 4ka nebude data v partnerské síti limitovat jen do konce ledna 2020. Zdali pak akci prodlouží, zatím není jasné.

4ka je jediným slovenským operátorem, který neomezená data nabízí. Telekom poskytuje za 70 eur neomezenku s nanejvýš 30 GB. Orange má podobný tarif s 20 GB za 65 eur. O2 pak prodává neomezená data, SMS a 30 GB dat za 45 eur.

Oživeno: Jak nás upozornil roob v diskuzi, 4ka zas tak neomezená není. V podmínkách služeb stojí, že počet provolaných minut a SMS je celkově omezen na 3500 jednotek za měsíc, u dat platí limit 300 GB.

Zdroj: 4ka

Čtvrtý slovenský operátor má neomezený tarif včetně dat jen za 520 Kč
Ohodnoťte tento článek!
4.9 (98%) 10 hlasů

6 KOMENTÁŘE

  • heh, maju to neskutocne skryte, ale nasiel som! Citujem:
   „c) Účastník je povinný využívať tzv. nekonečné alebo neobmedzené doplnkové voliteľné služby v primeranom rozsahu, t. j. v rozsahu, ktorý neohrozí kvalitu poskytovania doplnkovej voliteľnej služby alebo iných
   služieb ostatným účastníkom a v rozsahu, ktorý nie je výrazne a neprimerane nad rámec obvyklej priemernej miery využívania služby inými účastníkmi za porovnateľný časový úsek, pričom aktuálne aktuálne je
   obvyklá priemerná miera využívania služby v objeme 3500 minút/sms a 300 GB za jedno celé zúčtovacie
   obdobie. “
   cize naozaj to je max 3500 minut alebo SMS + 300GB dat. Za 20€

   ale na *DSL nam tcom zrusil FUP 😉 takze to uz je naozaj neobmedzene, resp. sa bude k velkym stahovacom pristupovat individualne..

    • napr. orange sk ma „neobmedzene volania“ ale iba na 250 cisiel 🙂 resp. neviem ci to stale uplatnuju, ale bolo to FUP pre roznych agentov co vyvolavaju 24/7/365 a ponukaju bambusove ponozky… 4ka.sk mala FUP v minulosti uvedene aj na stranke, prave dnes som to ale nikde nenasiel, v cenniku to ale je.

     • “ Pri paušále GO 20 € a vyšších môžete volať bez akýchkoľvek časových obmedzení do sietí všetkých operátorov na SR, v EÚ a do EÚ a do Zóny 1 . Takto môžete telefonovať a posielať správy až na 250 unikátnych telefónnych čísel počas aktuálneho fakturačného obdobia.“

      🙂 ano, stale to uplatnuje. Neobmedzene volania na 250 cisiel.

 1. Čtvrtý slovenský operátor má neomezený tarif včetně dat jen za 520 Kč.
  —————————————————————————————————–
  520kč. mi přijde hodně, měsíčně krmit takto operátora .

  Férovější by bylo nakoupit určitý objem Dat, třeba na 1 rok a s tím hospodařit .
  Podle stavu vyčerpání pak dokupovat .
  Tak, jako nákup do domácnosti .
  Jde o to, že ne vždy lze objem zakoupených Dat ekonomicky spotřebovat .
  Pak už jde o vyhozené peněžní prostředky – nástroj obchodování .