Acer inovuje Ferrari

0

Zcela v duchu závodního týmu Ferrari spojuje notebook Acer Ferrari 1200 vysoký výkon a snadnou přenosnost s vynikajícím designem. Od výběru materiálů po provedení těch nejmenších detailů připomíná Ferrari 1200 svým vzhledem a provedením závodní vůz Ferrari. Kryt je vyrobený z uhlíkových vláken, materiálu skutečně používaného v závodních autech, který je lehčí, avšak pevnější než hořčíková slitina, což dokazuje, že Ferrari 1200 je dokonalý společník na cesty.

Jedinečné provedení ventilačních otvorů připomíná výfukové potrubí vozů F1 a polohovací zařízení vyvolává představu pedálů brzdy a akcelerátoru vozu Ferrari. Kryt je ozdoben vkusným vzorkem s vlnovkou, zatímco měkký povrch a sametová textura vnitřních ploch zaručují ergonomii a pohodlí.

Mobilní, univerzální a výkonný notebook Ferrari 1200 posouvá zábavu na novou úroveň, která splňuje nejvyšší nároky uživatelů. Vybavení notebooku štěrbinovou mechanikou DVD SuperMulti a Dolby Home Theater druhé generace však neovlivňuje jeho snadnou přenosnost. Širokoúhlý 12,1″ LCD displej Acer CrystalBrite s podsvětlením bílými LED diodami jasně dokazuje, že notebook je určen pro profesionální i kreativní využití. Technologie podsvětlení LED diodami navíc spotřebovává méně energie než displeje s běžným podsvětlením.

High-tech styl a elegance vyzařuje také z exkluzivních periferních zařízení Ferrari – bezdrátové myši Bluetooth a volitelného telefonu Xpress VoIP. Obě zařízení ozdobená logy Acer a závodního týmu Ferrari jsou potažena měkkým povrchem, který je příjemný na dotyk.

S notebookem Ferrari 1200 nikdy neztratíte spojení díky síťovému připojení Acer InviLink Wi-Fi Cerfitied s podporou technologie SignalUp, které zaručuje spolehlivou komunikaci v každé síti standardu 802.11. Notebook Ferrari 1200 může být vybaven řešením Acer Videoconference, které se skládá z webové kamery Acer CrystalEye, volitelného telefonu Acer Xpress VoIP a technologie Acer PureZone pro dosažení nejvyšší kvality hovoru VoIP i v hlučném prostředí, a tedy umožňuje navázat spojení s kýmkoli, kdekoli a kdykoli.

Notebook Ferrari 1200 inspirovaný nepřekonatelnou tradicí značky Ferrari využívá výkonnou dvoujádrovou mobilní technologii AMD Turion X2 Ultra, založenou na inovativní architektuře AMD Direct Connect Architecture, která zaručuje vynikající výkon díky přímému a rychlému spojení jader procesoru. Čipset AMD M780G rozšiřuje možnosti grafiky při nízké spotřebě energie, přičemž až 4GB systémová paměť DDR2 dual-channel zvyšuje propustnost dat při sledování multimediálních aplikací, hraní her s nejvyšším nasazením a náročném stříhání videofilmů.

Velkokapacitní pevné disky Serial ATA poskytují uživatelům více než dostatečný prostor pro ukládání dat, zajišťují rychlé zavádění operačního systému a aplikací, jakož i rychlý přístup k datům.

Zdroj: tisková zpráva výrobce

Acer inovuje Ferrari
Ohodnoťte tento článek!