Acer našel novou zlatou žílu. Bude prodávat hračky pro domácí mazlíčky [IFA]

0

Podle analýzy Aceru loni lidé za domácí mazlíčky utratili více než 100 miliard dolarů, do roku 2019 se prý číslo ještě o čtvrtinu zvýší. To je dost lukrativní trh, který se nevyplatí ignorovat. A tak Acer koupil mladý tchajwanský startup Pawbo, který vyvíjí hračky pro psy a kočky. Novinka byla ohlášena na veletrhu IFA s tím, že první produkt zamíří do prodeje už zítra.

Acer Pawbo+Acer Pawbo+

Bude jím kamera Pawbo+. Vypadá jako běžná domácí IP kamera, ale má několik zvláštních funkcí. Obsahuje laserové ukazovátko s automatickým i ručně řízeným režimem, takže se zvířata budou honit po bytě za tečkou, i když budete v práci. V kameře je také zásobník pro nějakou laskominu, kdybyste chtěli mazlíčka odměnit. Nechybí ani mikrofon a reproduktor, takže vy uslyšíte, co se děje doma, a naopak chlupáči uslyší vás.

Acer Pawbo

Samotná kamera zachytává 720p video, přes mobilní aplikaci jej streamuje online, ale umožní jej také ukládat na Dropbox nebo Google Drive. Úhel záběru je 130°. Zamrzí jen chybějící noční záznam. Pawbo+ bude stát 169 dolarů.

Rodina produktů se pak brzy rozroste ještě o Pawbo Flash (noční přisvícení), Munch (miska s jídlem) a hračky Punch a Catch.

Ohodnoťte tento článek!