Acer oznámil další Androidí smartphone střední třídy – Liquid E1

0

Acer sice nepatří mezi tradiční výrobce smartphonů a o jeho telefonech se tolik nemluví, stále si však udržuje několik modelů v nižších cenových kategoriích. Sem bude zapadat i ohlášený Acer Liquid E1, který vychází z modelu CloudMobile S500.

Acer Liquid E1 Acer Liquid E1

Půjde o dvoujádrový smartphone poháněný nespecifikovaným procesorem taktovaným na 2× 1 GHz. Operační paměť bude mít kapacitu 1 GB a interní pro uživatelská data 4 GB. Tu bude možné rozšířit pomocí microSD karty. Displej s úhlopříčkou 4,5“ bude mít příjemné rozlišení 540 × 960 a fotoaparát bude disponovat obrazovým rozlišením 5 Mpx.

 

Rozměry nezvykle tvarovaného modelu jsou 132 × 68 × 9,9 mm a hmotnost se zastavila na 130 g. Kapacita akumulátoru je 1760 mAh a měla by podle výrobce vystačit na osm hodin hovoru. Acer zatím ohlásil pouze tyto parametry a vypustil tiskové fotografie, o dostupnosti a cenách nemáme informace.

Acer oznámil další Androidí smartphone střední třídy – Liquid E1
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Reseni nasledku se mi moc nelibi (ac adBlock pouzivam). Par mnou navstevovanych webu jsem kontaktoval, jestli nemaji nahodou zajem zridit VIP ucty, kterym by se za urcity rocni poplatek nezobrazovala reklama, nebyl zajem. Chapu, ze reklama tvori obvykle vysoky podil prijmu, me obtezuje. Penize jsem na casto navstevovane portaly prinest jinou formou, ale musi byt zajem.

  2. Tento způsob znovuobjevení Ameriky nějak moc nechápu. “Hele Honzo, kup si to. Za 3k tě to zbaví reklamy (americký). … A není lepsí použít adblock tvořený komunitou zdarma (i české reklamy)?”. Ideální komponenta pro sledování internetové komunikace uživatele. Nehledě na to že šifrovaná komunikace zůstane nedotčena (s reklamou) – typicky email.

     

    PS: Adblock používám, reklamu nenávidím. Proto jsem přestal poslouchat rádio, koukat na TV. Adblock mi umožnuje být nerušen aspoň na netu.