Acer představuje cestovní projektor K130

0

Jedinečná technologie zvyšuje světelný tok, zlepšuje barvy a prodlužuje životnost světelného zdroje

PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA (16. dubna 2012) — Neobyčejně lehký, velmi snadno přenosný a kompaktní projektor K130 je tak malý, že se vejde dokonce i do kapsy a umožňuje promítat živý obraz přímo z ruky.

Acer K130 je ideální pro uživatele na cestách, kteří potřebují přenosné zařízení. Váží méně než půl kilogramu a se svými rozměry 140 × 116 × 41 mm je přibližně stejně velký jako polovina listu formátu A4. Projektor však zaujme nejen neobyčejně snadnou přenosností, ale i atraktivním lesklým černým provedením rafinovaně elegantního těla, v jehož horní části je zapuštěn ovládací panel, který usnadňuje obsluhu.

Přesto však nabízí pozoruhodný výkon na tak malé rozměry.


Světelný tok 300 ANSI lumenů ve spojení s kontrastním poměrem Dynamic Black 10 000:1 zajišťuje realistickou a živou projekci. Nativní rozlišení 1280 × 800 WXGA a podpora plného vysokého rozlišení HD 1920 × 1080 zaručují neobyčejně ostrý obraz, prezentace na vysoké úrovni a umožňují současně promítat obraz ve vysokém rozlišení. K130 je rovněž velmi tichý – v úsporném režimu Eco Mode dosahuje hlučnost pouhých 29 dBA. 

Projektor K130 je vybaven porty USB, HDMI i čtečkou paměťových SD karet, a můžete ho tedy jednoduše připojit k digitálním zařízením a sdílet multimédia i kancelářské soubory přímo z SD karty nebo USB flash disku. Nemusíte tedy nosit notebook ani videopřehrávač. Projektor navíc umožňuje uživatelům vychutnat si vzrušující zábavu i na velké ploše. Dále podporuje technologiii DLP 3D, a zprostředkuje tedy naprosto úchvatné trojrozměrné zážitky divákům , kteří sledují 3D obsah brýlemi DLP 3D. Volitelný USB bezdrátový adaptér umožňuje prostřednictvím aplikací Mobishow a Equiview bezdrátovou projekci ze smartphonu či tabletu s WiFi.

Tento projektor je důkazem úsilí společnosti Acer o vývoj ekologičtějších výrobků. LED lampy neobsahují toxické látky, jako např. rtuť či halogenové plyny, a ve srovnání s běžnými lampami snížují spotřebu elektrické energie.

Projektor K130 je dále vybaven řešením řízení spotřeby Acer EcoProjection, které je šetrné k životnímu prostředí. Součástí tohoto řešení je režim ExtremeECO, který představuje světovou špičku v této oblasti. Zajišťuje progresivní regulaci napájení lampy a tím sniží spotřebu projektoru až o 70 %. Sada programů Acer EcoProjection obsahuje rovněž Acer ePower Management pro snadné nastavení projektoru.

Acer představuje cestovní projektor K130

Ohodnoťte tento článek!