Acronis: kompletní zálohování ve virtuálním prostředí

0

Acronis True Image Virtual Edition umožní organizacím zálohovat a obnovovat virtuální stroje na jediném fyzickém serveru a plynule migrovat servery mezi fyzickým a virtuálním prostředím.

Navrženo tak, aby byla zachována rozpočtová jednoduchost zálohování a obnovy ve virtuálním prostředí; jedná se o cenově efektivní řešení, které organizacím umožňuje zálohovat, obnovovat nebo testovat až 99 virtuálních strojů na jednom fyzickém serveru za jednu cenu. Neexistuje žádný dodatečný poplatek pro zálohování nových virtuálních strojů.

Vzhledem k tomu, že mnozí dodavatelé účtují licenční poplatek za každý operační systém, procesor nebo virtuální server; může být pro organizaci extrémně nákladné vybudovat, otestovat, migrovat a spravovat infrastrukturu virtuálních strojů.

Tento krok pro Acronis znamená závazek poskytnout jasný koncept pro organizace, které uznávají potřebu zálohování ve virtuálním světě, ale přitom mohou být zrazovány složitostí a nákladností licenční struktury.

Jednoduchost této struktury je ideální pro SMB, které mohou mít omezenou praxi ve virtuálním prostředí. Nicméně, toto řešení je stejně tak vhodné pro větší společnosti, které spravují prostředí s velkým množstvím virtuálních strojů.

Acronis True Image Virtual Edition je dostupný jako licence na fyzický server včetně Acronis Universal Restore. Acronis Universal Restore umožňuje obnovit image serverů na odlišný virtuální hardware bez ohledu na operační systém nebo instalované komponenty. Tento produkt je nyní k dispozici u vybraných prodejců po celé Evropě.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Ehm, takže: Ano takhle vypadá tlačítko start již dávno před tímto buildem a jak se z toho screenu dozvíme o novinkách v Media Centeru? Vždyť takovéto úvodní okno je již v buildu 7068