Adobe Flash Player 10.3.181.22 opravuje bezpečnostní hrozbu na všech platformách

0

Bezpečnostní problém označený jako APSB11-13 včera vyřešili lidé z Adobe aktualizací Flash Playeru na všech platformách: Windows, Mac OS X, Linux, Solaris a Android. V případě desktopových verzí má aktualizace číslo 10.3.181.16, u Androidu se jedná o verzi 10.3.185.22.

Vyřešený problém se týká cross-site scripting (XSS), kdy po návštěvě falešné stránky může být provedena akce na jiném webu (třeba webmailu). Podle Adobe toho útočníci využívali právě při použití ve spamových zprávách, pokud uživatel klepnul na odkaz vedoucí na podvrženou stránku.

Zde můžete stáhnout nový Flash Player.

Více informací najdete v bezpečnostním bulletinu na webu Adobe.

Adobe Flash Player 10.3.181.22 opravuje bezpečnostní hrozbu na všech platformách

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Z článku bych si dovolil nesouhlasit s formulací – * Jenomže oněch 20 miliónů poškozených uživatelů * – Podle mě se cítit poškození můžete pokud za něco platíte, či se jinak revanžujete za používané služby. Drtivá většina uživatelů Skype nepřispěla na provoz této služby ani korunu a málokdo používá placené služby Skype, aby se skutečně mohl cítit býti poškozen. Nebýt Skype a podobných aplikací na netu, každý z nás by u telefoní budky provolal majlant v porovnání s zadáčo hovory přes Skype. A proto si myslím, “darovanému koni na zuby nekoukej” a buďme rádi, že to je zadarmo. Mnozí dnes zapomínají promíjet druhým drobné prohřešky, zvláště pak, když používají něco zdarma není myslím kritika na místě. Pardon pokud to někdo vidí jinak.