Adobe vydává betaverze aplikací Flash Player 11.5 a AIR 3.5. Opravují chyby

0

Na svět se proklubává další řada nejpoužívanějšího zásuvného modulu. Flash Player 11.5 rozhodně nepřinese žádné revoluční novinky, Adobe se pustilo do postupného povyšování technologie po desetinách, podle toho také jednotlivá vydání vypadají. Nové funkce na sebe nabalují postupně. Vzhledem ke stále relativně čerstvému aktualizačnímu mechanismu, který pracuje na pozadí bez obtěžování uživatele, se v Adobe rozhodli vývojové cykly zkrátit. Firma doporučuje, abyste zapnuli automatické aktualizace.

Tip: Adobe vydalo Flash Player 11.4. Přináší vyšší výkon a lepší akceleraci

Hlavním účelem dnešního vydání je opravit chyby. Kromě toho vývojový tým opět o něco usnadnil práci vývojářům, ti nyní mohou snáze sdílet paměť. Koncovému uživateli Flash Player 11.5 nepřináší vůbec nic zajímavého. Adobe současně oznámilo, že si pokud chcete udržet přehled o novinkách, měli byste sledovat účet @FlashPlayerBeta, který vám pomůže držet krok s častým vydáváním betaverzí. Verze pro Internet Explorer není kompatibilní s Windows 8, tam se spoléháte na integrovaný zásuvný modul. Stahujte:

 

Spolu s uvedeným pluginem se objevila nová řada „vzdušné“ technologie. AIR 3.5 opět potěší především vývojáře, v jeho případě je to ale nevyhnutelné. Za cíl si v tomto vydání klade zejména opravit chyby, přidat podporu pro Android 4.1 a vylepšit podporu aplikací pro iOS. Stahujte:

Zdroj: Adobe Labs 1 | 2

Ohodnoťte tento článek!