Aerocool přichystal tři nová barevná provedení skříně DS Cube

0

Aerocool DS Cube je bezesporu zajímavou skříní formátu micro-ATX, která se vyznačuje umístěním desky naležato. Zdroj je umístěn pod deskou, takže se do skříně vleze chladič s výškou až 190 mm a grafické karty o maximální délce 320 mm. Úhledný a čistý design ještě podtrhuje odnímatelná část vrchního panelu, jenž lze nahradit perforaci. Další informací o skříni naleznete v novince kolegy Františka Urbana.

Aerocool DS Cube Blue Edition Aerocool DS Cube Green Edition Aerocool DS Cube Red Edition

Nyní se podrobněji zaměříme na trojici nových barevných provedení. Jedná se Blue, Green a Red edition, tedy o provedení v modré, zelené a červené barvě. Tyto barevné variace v kombinaci s černou bočnicí vypadají poměrně hravě. Jestliže předchozí tři provedení (černá-černá, bílá-černá, bílá-bíla) se hodila jak do domu, tak na reprezentativní místo v kanceláři, tři nové kombinace se skvěle ujmou v dětském pokojíčku nebo v barevně pojatém interiéru.

Aerocool DS Cube barevný interiér

Abychom však na tuto skříň nepěli jen samou chválu, recenzenti si stěžují na hlučnější zadní ventilátor (výrobce udává 21,5 dBA) a na celkově slabší výkon ventilátorů. Argumentují totiž vyšší teplotou uvnitř skříně při vyšší zátěži. Samozřejmě, ještě je zde možnost osadit horní pozice, ale je škoda, že výrobce sám nenabídne alespoň ventilátory s regulací otáček.

 

Všechny verze skříně Aerocool DS Cube se prodávají také v provedení s prosklenou bočnicí. Ceny se u nás začínají lehce nad hranicí 1800 Kč.

Zdroj: Aerocool

Aerocool přichystal tři nová barevná provedení skříně DS Cube
Ohodnoťte tento článek!