Aerocool uvedl futuristicky laděnou skříň GT-A s cenou okolo 1600 Kč

0

Aerocool rozšířil portfolio skříní o nový model s označením GT-A.  Šasi skříně je vyrobeno z 0,6mm plechu a má připraveno pět pozic pro 12cm ventilátory. Dvě pozice jsou na čelním panelu, dvě na horním a jedna na zadním. Výrobce dodává skříň s jedním ventilátorem v přední pozici a druhým v zadní. Oba ventilátory je možné regulovat pomocí koleček na čelním panelu, přičemž dosahují maximálně 1200 ot./min. a hlučnosti 26,5 dBA. Navíc čelní pozice jsou opatřeny prachovým filtrem obdobně jako perforace pod zdrojem, umístěným u dna skříně.

Do skříň GT-A  o rozměrech 485 (v) × 185 (š) × 475 (d) mm je možné osadit desku formátu ATX, Micro ATX nebo Mini ITX. Výška chladiče procesoru je limitována 165 mm. V přední části se nacházejí tři 5,25″ pozice a dvě šachty pro tři 3,5″ a 2,5″ disky. Dále I/O panel nabízí ještě Hot Swap pozici pro jeden 3,5″ nebo 2,5″ disk, avšak zamrzí nešťastně zvolené řešení, kdy disk trčí z Hot Swap pozice mimo skříň a nejde jej schovat pod kryt. Na I/O panelu ještě naleznete jeden konektor USB 3.0, dva USB 2.0, audio a dvě kolečka ovládající otáčky ventilátorů.

 

Aerocool GT-A nabízí celkem sedm pozic pro rozšiřující karty a z nichž minimálně čtyři mohou být osazeny kartami s maximální délkou 310 mm. Plech pro základní desku nabízí mnoho otvorů pro vedení kabeláže a pro nadšence preferující vodní chlazení, jsou v zadní stěně skříně navrtány dva otvory opatřené gumovými krytkami.

Skříň Aerocool GT-A  je u nás k dostaní v černém provedení za 1550 Kč a, respektive v bílém za 1640 Kč.

Zdroj: Aerocool

Ohodnoťte tento článek!