Aerocool XPredator Evil Green: full tower pro odvážné

0

Po nedávném představení verzí Black, Evil Black a White uvede Aerocool novou edici Evil Green. Do těchto barev obleče svou vlajkovou loď – skříň s názvem XPredator. Tento poslední kousek je sice převážně černý, ale některé vnitřní prvky včetně pár vnějších částí jsou obarveny do zelena.

Skříň je vyrobena ze SECC konstrukce o tloušťce 0,8 a 1,0 mm a její rozměry jsou 60 × 23,4 × 55,5 cm. V horní části se nachází panel se vstupy a výstupy, kde naleznete 1 × USB 3.0, 4 × USB 2.0, eSATA, mikrofonový a sluchátkový port. Vhod přijde také šestiúrovňový regulátor větráčků.

Průhledná boční stěna na levé straně umožňuje namontování až čtyř chladičů o průměru 120 nebo 140 mm. Skříň obsahuje šest pozic pro 5,25“ mechaniky, tedy mírně na úkor 3,5“ pozic pro pevné disky, kterých je zde také po šesti. Všechny disponují mechanismem pro upevnění disku nebo mechaniky bez nutnosti šroubování.

Skříň je připravena pro integraci vodního chlazení, takže vzadu nalezneme otvory pro zavedení hadiček. Plech sloužící pro umístění základní desky v sobě má také vyvrtané otvory za účelem protažení kabeláže mimo hlavní proud vzduchu. Ten navíc podporují dva integrované větráky o průměru 230 mm a rychlostí otáčení 750 ot./min – jeden nahoře, druhý na přední straně skříně. Přední ventilátor obsahuje zelené podsvícení (LED).

Uvedení modelu je očekáváno v lednu za oficiálně oznámenou cenu 120 EUR, tedy přibližně 3000 Kč.

Zdroj: techPowerUp

Aerocool XPredator Evil Green: full tower pro odvážné

Ohodnoťte tento článek!