Airlive představuje digitální domov s Airlive AC- 1200R

0

Airlive představuje nový AC router AC-1200R s vynikajícím poměrem cena/výkon, jak je u Airlive zvykem. Máme doma stále více a více zařízení, které používají Wi-Fi připojení – smartphony, tablety, chytré hodinky, herní konzoly, počítače a další. Tato zařízení jsou stále připojena k internetu a poskytují informace, streamují HD videa, atd. Toto klade čím dále větší nároky na datovou propustnost a přenosovou rychlost. Rychlost a okamžité reakce WiFi sítě jsou důležité i pro hráče na výkonných noteboocích.

Airlive AC-1200RAirlive AC-1200R

Nová Wi-Fi technologie

802.11ac Wi-Fi technologie, představená v nedávné minulosti posunuje WiFi výkonost o velký kus kupředu. AirLive, světový poskytovatel síťového vybavení, uvádí nový WiFi produkt pro domácnost standardu 802.11ac – AirLive AC-1200R router. Toto zařízení umožňuje plné využití možností technologie 802.11ac, při zachování kompatibility s již stávajícími zařízeními. Díky tomu můžete poskytovat maximální rychlost jak současným, tak i novým zařízením. Teoretická propustnost Wi-Fi AC standardu je 3x větší než u standardní N technologie – 867 Mbps! Vysoce výkonná rádia a MIMO technologie poskytují 2x větší pokrytí signálem, než jiné routery.

AirLive Wi-Fi AC

AirLive představil  nové zařízení kompatibilní s technologií 802.11ac – AirLive AC-1200R. Nový router  AC-1200R je víc než normální dual bandový router. Každé rádio může fungovat nezávisle, což umožňuje širokou variabilitu použití. Router poskytuje 5 provozních módů, díky kterým se hodí pro jakékoliv použití.

Domácí digitální síť

Dual radio systém v nových AirLive AC zařízeních je designován pro různé užití v digitální domácnosti. 5GHz sítě použité v nové generaci WiFi jsou daleko méně náchylné na rušení a to má pozitivní vliv na přenosové rychlosti – až 867 Mbps – to je ideální pro video streaming, on-line hraní her, a IP kamery s vysokým rozlišením. 2.4GHz rádio poskytne oddělenou síť pro počítače, tablety, telefony a další zařízení. Díky podpoře gigabitových LAN portů bude spojení s vaším domácím úložištěm dat rychlé jako blesk.  Nové AirLive bezdrátové AC zařízení je určeno pro aplikace budoucnosti.

Zdroj: www.airlive.com

Ohodnoťte tento článek!