Akce Dellu: kupte Vistu, dostanete Windows 7

0

Dell kdysi přišel s akcí, kdy počítače s Windows Vista byly volitelně před odesláním klientovi downgradovány na Windows XP. Nyní se rozhodl pro opačný krok: zákazník si objedná počítač s Windows Vista a před doručením jej Dell upgraduje na Windows 7.

Do oficiálního zahájení prodejů Windows 7 zbývá už jen pár týdnů, různé obchody a výrobci proto finišují přípravy. Microsoft již dříve oznámil, že nové počítače koupené po 1. červenci získají možnost upgrade na Windows 7 zdarma.

Společnost Dell se nyní snaží přilákat zákazníky speciální nabídkou, jež má ušetřit čas a peníze spotřebitelů. O instalaci Windows 7 se totiž postará sám před odesláním objednaného stroje. Díky tomu samozřejmě nebude výrobek doručen před 22. říjnem (platí pro 5 hlavních jazykových variant).

Zdroj: CNet

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. 10 vterin je sice hezky vysledek, ale je to vysledek ciste instalace. XP startujou ciste take max do 13 vterin na pomalem stroji (bez BIOS faze). Spolu s pridanim dalsich aplikaci po spusteni se to ale vysplha i na 25 vterin. Jsem spise zvedav na takove vysledky.