Aktualizace AVG pokazí Windows 7 a Windows Vista

0

Antivirový nástroj AVG je mezi uživateli poměrně známý, a to nejenom v Česku, odkud pochází. Nabízí totiž bezplatnou variantu svého nástroje pro ochranu před škodlivým softwarem: AVG Anti-virus Free.

S jeho poslední aktualizací však vývojáři zavařili mnoha uživatelům Windows 7 a Windows Vista, jejichž počítače se staly prakticky nepoužitelnými. Bootování skončí modrou obrazovkou smrti (BSOD), a to i při použití Nouzového režimu (Safe Mode).

Máte-li k dispozici instalační disk systému, nabootujte z něj a použijte bod obnovení pro návrat systému do stavu před instalací aktualizace. Další možností je použití záchranného CD či USB flashdisku, který AVG připravilo a následná instalace nejnovější, již opravené verze antiviru, popřípadě přechod na jiný produkt.

Zdroj: Daily Tech

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. mi vadí hlavně jedna věc, když na to kliknu prostředním, tedy kolečkem, tak se mi odkaz neotevře v novým (jedno zda listu nebo tabu, nevím ještě přesně jak to tam je) jako neaktivní, ale jako aktivní okno (tedy tab, list) a to nepotřebuju, to bych si to rovnou mohl otevřít přímo a ne prostředním…. to nechci….