Aktualizovaný Outlook.com pro Android: má nové funkce a je převlečen do Metra

0

Microsoft před pár hodinami vypustil do Play Storu aktualizaci pošťáka Outlook.com. Zatímco první aplikace, která přišla loni na podzim, byla jen převlečeným starým Hotmailem, nový Outlook.com ve verzi 7.8 už dostal moderní kabátek Metro.

Redmondští stáli před nelehkým rozhodnutím. Buď udělají poštovní aplikaci ve stylu nativního prostředí Androidu, aby zapadl mezi ostatní aplikace, nebo jej převedou do Metra, aby ladil s produkty Microsoftu. Jestli je druhá možnost ta lepší, si ale netroufnu odhadnout. Osobně bych byl spokojenější s androidovým rozhraním Holo.

Outlook.com 7.8 pro Android Outlook.com 7.8 pro Android

Outlook.com má ale kromě jiného vzhledu také nové funkce. Konečně je možné filtrovat nepřečtené zprávy a také ty příznakem. E-maily můžete označit jako spam. Přibylo také řazení zpráv do konverzací.

Outlook.com 7.8 pro Android Outlook.com 7.8 pro Android

I přes výhrady ke vzhledu však aplikace splní účel. Fungují v ní push notifikace, můžete přistupovat do všech složek včetně aliasů. Kalendář a kontakty se synchronizují s Androidem a jako přílohu můžete vložit libovolný soubor ze všech možných externích aplikací. To je však spíš přednost operačního systému než mobilního Outlooku.

 

Zdroj: Microsoft

Ohodnoťte tento článek!