Alza a Rohlík.cz vám doručí balík až do kufru vašeho auta

3

Alza a Rohlík.cz chystají nový způsob doručování. Zakoupené zboží si budete moci nechat doručit do kufru svého auta. Na novince spolupracují se Škodou, respektive s oddělením Škoda Auto DigiLab.

Po objednání vyberete způsob doručení, kde zadáte polohu svého vozu a zřejmě SPZ (toto zpráva neupřesňuje). Zvolíte i časové okno, ve kterém má Alza nebo Rohlík zásilku do kufru doručit. Kurýr se pak musí do tohoto okna trefit, jinak se do kufru nedostane.

K přístupu do vozu nebude potřeba váš klíč, kurýr se do něj dostane přes mobilní aplikaci, kterou si kufr otevře (pouze jednou a pouze ve vybraném čase). Aby šel takto kufr otevřít, bude muset auto disponovat doplňkovým zařízením. A právě tuhle technologii mají mít všechny nová vozidla Škoda, přičemž do starších má jít doinstalovat.

Tomáš Havryluk, místopředseda představenstva společnosti Alza.cz, dodává: „Spokojenost našich zákazníků má pro nás nejvyšší prioritu. Proto jako přední inovátor vnímáme rozšíření nabídky možnosti doručování o dodávku přímo do zavazadlového prostoru jako skvělou příležitost, jak zákazníkům ještě více usnadnit vyzvedávání jejich objednávek.“

Tomáš Čupr, zakladatel e-shopu Rohlik.cz, vysvětluje: „Od svého vzniku je Rohlik.cz projektem, který si dal za cíl zlepšovat zákaznickou zkušenost spojenou s nákupem potravin. Doručování do kufru auta je inovací, která napomáhá naplňování této mise. Našim zákazníkům nabídneme další v řadě unikátních způsobů, jak pohodlně nakoupit a ušetřit čas a námahu.“

Rohlík v některých městech doručuje i do uzamykatelných boxů u domů, Alza má zase svoje Alzaboxy. Nechat si doručit nový mobil nebo šunku do kufru auta zaparkovaného před domem je docela zajímavý a odvážný počin. Služba bude zřejmě omezená pouze na Škodovky, kterých je u nás ale také nejvíce. Zatím jde o pilotní testovací provoz, do kterého budou zapojeni jen vybraní zákazníci.

Alza a Rohlík.cz vám doručí balík až do kufru vašeho auta
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88.57%) 7 hlasů

3 KOMENTÁŘE