Alza spouští věrnostní účet Premium. Obsahuje poštovné, filmy a hudbu „zdarma“

0

Největší tuzemský e-shop spouští věrnostní klub Premium. Podobná se americkému vzoru Amazon Prime. Alza Premium v ceně 2490 Kč ročně přinese uživatelům neomezený přístup do filmového a hudebního katalogu a k tomu dopravu zdarma (i pro levné kabely nebo naopak velké ledničky). Každý může jednou bezplatně využít měsíční zkušební dobu.

Alza spouští věrnostní klub Premium
Alza spouští věrnostní klub Premium

Doprava zdarma se týká zaslání na libovolnou adresu, prodejnu, AlzaBox nebo AlzaDrive, ale nepokrývá pražského kurýra ani vynesení zboží do patra.

Filmový katalog čítá 1500 titulů, které lze sledovat v prohlížeči nebo mobilních aplikacích. Alza podporuje rozlišení od 480p do 1080p (ne u všech filmů), tituly jsou v původním znění s titulky i dabingem. Každý týden přibývají nové. Film lze v aplikaci uložit offline až na dva dny.

Hudební katalog obsahuje dva miliony skladeb (každý týden 10 000 nových), které lze streamovat na webu (formát Ogg Vorbis) nebo v aplikacích (AAC). V obou případech je datový tok 160 kb/s. Do mobilu/tabletu lze uložit až 30 písniček pro offline poslech.

 

Alza pro předplatitele navíc slibuje přednostní výdej zboží na všech prodejnách a 30denní lhůtu na vrácení zboží za stejných podmínek, jako je zákonná 14denní. Roční členství není možné přerušit a požadovat navrácení zbývající poměrné částky.

Vyplatí se Premium? Kdo v Alze nakupuje i několikrát do měsíce, tak ano. I filmový a hudební katalog by si takovou cenu dokázal ospravedlnit. roční předplatné filmového Voyo.cz by stálo 2268 Kč. Hudební služby jako Google Play Music nebo Apple Music stojí minimálně 1800 Kč ročně.

Zdroj: Alza

Ohodnoťte tento článek!