AMD A6-3650 a MSI A75MA-G55 v zajetí testů

0

Jelikož jsme vzorek Llana pro otestování získali pozdě a dokončení testů bude ještě chvíli trvat, máme pro vás alespoň malou ochutnávku ve formě fotoprohlídky všeho testovaného. Celníci nám zadržovali pěkné dvoubalení základní desky s paticí FM1 a Radeonem HD 6570. Možná proto, že jim rentgen v krabici Radeonu ukazoval nějaký podezřelý kvádřík s nožičkama zabalený v molitanu a uložený v prostoru pro příslušenství karty (třetí obrázek).R6570 je snad první grafikou, kterou vidím osazenou paměťovými čipy označenými logem AMD. Přiznám se, že jsem zatím žádný investigativu ohledně AMD jako výrobce pamětí nedělal.

Vzorek procesoru A6-3650 má vyryto číslo, zřejmě kvůli tomu, aby nedošlo k únikům informací. V době, kdy přišel, už je to jen zbytečné poškození rozvaděče tepla.


Zleva doprava (a pak dolů): Deneb, Llano, Clarkdale (LGA 1156), česká desetikoruna.

Základní deska MSI A75MA-G55 obrazem. Všimněte si referenčních výsledků a doporučení ohledně chlazení (pátá fotka pod odstavcem) nebo pěkné věcičky v podobě bracketu s USB 3.0 (sedmá).

Jelikož recenzí A6-3650 opravdu mnoho není, pokusím se samozřejmě o dokončení testů co nejdříve. Nezajímavá rozhodně není ani deska od MSI, osazený EFI „ClickBIOS“ už vypadá nadějněji. Jako předkrm půjde nejdříve ven ještě tak trochu dlužné porovnání Atomu D525 proti AMD E-350, potom bude platforma Brazos moci být srovnána s výše mířenou platformou Lynx obsahující právě Llano.

Ohodnoťte tento článek!