AMD dává zadarmo hru Deus Ex: Mankind Divided k procesorům FX-6000/8000

0

Po nějaké té době zde zase máme zprávu z příjemné kategorie herních „bundlů“. Akce, skrze níž bude možné získat hru zdarma, se aktuálně rozbíhá pod taktovkou AMD. Neplatí ovšem pro grafické karty, jak to obvykle chodí, ale při nákupu procesorů.

Akce se týká čerstvě vydané hry Deus Ex: Mankind Divided, pokračující v úspěšné stejnojmenné sérii s cyberpunkovým prostředím (přičemž pro nás může být kuriozitou situování části děje do Prahy v nepříliš vzdálené budoucnosti). Titul byl oficiálně vydán 23. srpna, je tedy ještě zbrusu nový. Současně s vydáním také AMD odstartrovalo akci, při níž dává kupon na tuto hru zadarmo k nákupům vybraných procesorů, konkrétně k šestijádrovým a osmijádrovým FX pro platformu AM3+. Hra podporující DriectX 12 by také vícejádrová CPU měla obstojně využívat.

Deus Ex: Mankind Divided
Deus Ex: Mankind Divided

Akce běží i u nás, staart byl oficiálně již předevčírem a vydržet by měla až do 14. listopadu, pokud tedy nedojdou připravené kupony. Pro získání kuponu je nicméně jako obvykle nutno zakoupit procesor v některém z obchodů, které na akci spolupracují, což je pro naše území Alza.cz, CZC.cz a TS Bohemia. V některých se již na pultech procesory s avizovaným kuponem v tuto chvíli objevily. Hru lze takto „pořídit“ už s modely FX-6300 a FX-8300 za ceny okolo 2800 a 3200 Kč. Musí však jít o balení v krabici, verze „tray“ či vícekusová balení se vám nepočítají.

 

Kód z kuponů je jako obvykle třeba uplatnit na webu AMD Rewards, pozor také na to, že lhůta, kterou pro toto máte, je omezená. Dle podmínek bude poslední šance 14. ledna, tedy dva měsíce po ukončení samotné akce (pokud tedy nebude prodloužena).

Deus Ex: Mankind Divided

Zdroj: AMD

AMD dává zadarmo hru Deus Ex: Mankind Divided k procesorům FX-6000/8000

Ohodnoťte tento článek!