To tedy skutečně netrvalo dlouho, dalo by se říct o rychlosti, s jakou AMD zareagovalo na poslední bundlovací akci Nvidie (ta nyní přidává k highendovým grafikám Assassin‘ s Creed: Unity, The Crew nebo Far Cry 4). AMD má sice stále v platnosti svou již delší dobu existující nabídku her zdarma z balíčku Never Settle, teď ale při koupi dostanete ještě něco navíc.

Stejně jako u Nvidie nepůjde o nic ohraného, nýbrž o docela nový titul– Civilization: Beyond Earth od studia Firaxis Games. Tato očekávaná hra je pro bundle zajímavou volbou, jelikož využívá exkluzivní technologie Radeonů – především API Mantle (o implementaci v této hře jsme psali minulý týden). Stejně jako u Nvidie se také tento bonus bude týkat dražších karet. Možnost dostat Civilization: Beyond Earth od AMD zadarmo budou mít ti, kdo nyní koupí některou z karet založených na GPU Hawaii, tedy Radeon R9 290, R9 290X a duální R9 295X2. Asi nepřekvapí, že jde právě o modely nejvíce ohrožené kartami GeForce GTX 970/GTX 980.

Civilization: Beyond Earth nabízí podporu API Mantle
Civilization: Beyond Earth

Jak už ale bylo řečeno, k těmto kartám AMD přikládá také zlatý kupon akce Newer Settle Space Edition, na který si můžete vybrat další tři hry – v nabídce je například i hororová novinka Alien: Isolation. Celkově tedy k dotyčným Radeonům dostanete hry čtyři. Samotný bundle Never Settle Space Edition se na rozdíl od Civilizace jinak týká i slabších karet než je R9 290.

 

Akce začala 6. listopadem (novembrom) a podle podmínek by měla pokračovat až do 28. února (februára) 2015, což bude zároveň i nejzazší den, kdy bude možné si na získaný kupon hry vyzvednout. Jako obvykle se ale akce týká jen konkrétních spolupracujících obchodů a abyste kupony dostali, musíte kartu koupit u nich (že je poukaz přibalen, by mělo být v popisu zboží). Pro Českou Republiku máte konkrétně na výběr z těchto prodejců: 100Mega, Alza.cz, AT Computers, CZC.cz, eD system Czech a TS Bohemia.

Mimochodem, zde máme dobrou zprávu máme také pro naše bratry z bývalé federace. Dříve byly na Slovensku podobné bonusy dostupné jen skrze nákupy v Čechách, tentokrát ale akce oficiálně běží i na Slovensku, kde se na ní podílejí obchody AGEM, Shark a WESTech.

Herní bundle Never Settle Space Edition od AMD

Zdroj: AMD (1, 2)

Ohodnoťte tento článek!