AMD Never Settle Forever: Hry zdarma k Radeonům si teď budete vybírat sami

0

Již delší dobu je známo, že AMD chystá další pokračování ve své kampani Never Settle, jejíž pomocí se snaží přesvědčovat potenciální zájemce o grafickou kartu ke koupi Radeonů. Nová promoakce je nyní skutečně zde. Do zaběhaného modelu her zdarma ke grafice přináší určité změny, i když leckoho možná zklame, že se nepotvrdila informace o tom, že ke kartám kupující dostanou očekávaný Battlefield 4. Tedy prozatím – jak totiž uvidíte, v tomto ohledu ještě může dojít ke změnám.

Akce, běžící od včerejška, se jmenuje Never Settle Forever a oproti předchozím pobídkám bude specifická. Hlavní událostí je změna celého fungování tohoto „bundlu“, zatímco okruh her, které AMD bude přibalovat, paradoxně zůstal stejný – tedy prozatím. V rámci Never Settle Forever totiž nebude fixně dáno, kterou hru „do krabice“ dostanete, místo toho si přibalené herní tituly budete vybírat sami z připravené nabídky.

Podle toho, jakou kartu pořídíte, si budete konkrétně moci vybrat jeden, dva, nebo tři tituly. Radeony HD 7770 a HD 7790 mají nárok na „bronzový“ bonus s jednou hrou, Karty série HD 7800 pak na „stříbrný“ se dvěma, a Radeony HD 7950 a 7970 dostanou zlatý bonus se třemi hrami dle výběru (Radeon HD 7990 půjde mimo, bude mít dál svou vlastní sadu přibalených her nezávislou na Never Settle Forever). Kupón, který dostanete ke kartě, vám tedy umožní si vybrat daný počet her z dostupného „katalogu,“ a to až do 31. prosince (decembra) letošního roku.

V nabídce je momentálně stará známá sestava titulů, které již AMD v různých obměnách nabízelo: Deus Ex: Human Evolution, Dirt 3, Dirt Showdown, DmC Devil May Cry, Far Cry 3 a Far Cry 3: Blood Dragon, Hitman: Absolution, Sleeping Dogs, Sniper Elite a Tomb Raider. To se bude týkat zlatého bonusu; stříbrný bude mít tento výběr omezen o jednu hru (chybět bude Tomb Raider) a bronzový bonus o tři hry (k mání nebude Tomb Raider, Hitman a DmC Devil May Cry).

 

Co je ale podstatné: podle AMD se počítá s tím, že se katalog her bude měnit. V případě nezájmu o současný sortiment tak hráč bude moci počkat (do konce roku), až se nabídka změní. Zde tedy ke slovu dost možná přijde i onen Battlefield 4, o němž se jako o součásti budoucího herního bundlu AMD spekuluje již docela dlouho. Žádné konkrétní nové tituly nicméně nejsou natvrdo přislíbeny a vlastně ani garantovány.

Všechny hry ze svého kuponu (pokud dostanete stříbrný nebo zlatý) si musíte vybrat najednou, což je poněkud nepříjemné vzhledem k možnosti změny katalogu. Pokud totiž budete chtít čekat až na později přidané tituly, je možné, že vám zatím z nabídky zmizí jiná hra, o kterou jste jinak také měli zájem. Život je zkrátka vždy plný kompromisů…

Jako v případě předchozích akcí by mělo Never Settle Forever opět probíhat s asistencí vybraných obchodů. To znamená, že budete-li kupon chtít, musíte si pohlídat, abyste nakupovali u prodejce, který se do akce připojil. Pro naše končiny zatím AMD seznam nezveřejnilo, nejspíše by tak ale mělo učinit v horizontu několika dní.

Zdroje: AMD (1, 2)

Ohodnoťte tento článek!