AMD přidává dvě nebo tři hry zadarmo k Radeonům RX 580 a RX 570 a Vegám

8

Předvánoční nákupy už máme v plné síle „na krku“ a je možné, že někteří z vás budou pořizovat herní počítače nebo grafické karty. Letos máte možnost před vánoci využít bundlovacích akcí, kdy výrobci karet přihazují ke grafikám i nějakou tu hru zadarmo. Nvidia bude ještě asi deset dní dávat zadarmo Monster Hunter: World ke grafikám GeForce GTX 1060, 1070 a 1070 ti. Ale také u AMD se teď objevila možnost urvat nějakou hru. A bude jich dokonce víc najednou.

Pokud jste četli článek o vydání Radeonu RX 590, pak jste asi zaregistrovali, že k němu AMD nabízí jako přilepšení tři nové hry. Tato akce ale nakonec není omezená jen na tuto jednu grafiku. Pod krkolomným názvem „Raise the Game Fully Loaded“ totiž firma tento bundle vyhlásila obecně. To znamená, že tři hry – akční adventuru Devil May Cry 5, dále akční RPG Tom Clancy’s The Division 2 a survival horror Resident Evil 2 – se dají zadarmo dostat i k dalším Radeonům.

Karty, kterých se to týká, jsou na jednu stranu Radeony RX Vega 56 a 64. K těm získáte všechny tři tyto tituly, tedy stejný balíček jako k Radeonu RX 590. Kromě toho pak ještě ale nabídka v omezenější formě platí také pro Radeony RX 580 a RX 570. K těm nedostanete všechny tři kousky, ale můžete si sami vybrat celkem dvě z těchto tří her. Vzhledem k tomu, že tyto grafiky se už prodávají celkem levně, je to možná i varianta atraktivnější.

amd-radeon-raise-the-game-fully-loaded-bundle-devil-may-cry5-resident-evil2-division2Jako obvykle platí, že abyste tuto možnost mohli využít, budete muset nakupovat u jednoho ze spolupracujících obchodníků. Hru totiž získáte prostřednictvím kuponu, který vám musí prodejce ke kartě přiložit. Tito spolupracující obchodníci jsou obvykle Alfa.cz/T.S.Bohemia, Alza.cz a CZC.cz. Momentálně už jsou hry uvedené u karet prodávaných druhými dvěma jmenovanými eshopy – akce je tedy platná i pro nás, pokud jste pochybovali. Při koupi si pro jistotu ověřte, zda máte v popisu kupované karty hry uvedené.

Akce běží oficiálně od čtvrtka (15. listopad) a skončí až 9. února, pokud třeba nedojdou ony kupony. Zdá se tedy, že toto přilepšení se bude dát využít i u nákupů povánočních. Kupony si pak budete muset uplatnit do 6. dubna 2019 přes portál AMD.

Aktualizace (22. února 2019):

Tato akce byla nakonec prodloužena, aktuálně platí do 6. dubna. Podmínky jsou zdá se pořád stejné. I nyní tedy můžete dostat až tři hry zadarmo (k Radeonu RX 590 nebo Vegám).

AMD přidává dvě nebo tři hry zadarmo k Radeonům RX 580 a RX 570 a Vegám
Ohodnoťte tento článek!
4.3 (86.67%) 6 hlasů

8 KOMENTÁŘE

 1. taková náplast za hrozné provozní vlastnosti. Nicméně teď mohou říci že o prsa překonají oc modely 1060 (no a když se vezme že spousta jich boostuje přes 2Ghz a paměti jdou k 9Ghz tak to bude o prsa čínské ženy .-)

   • nastejno či lepší ve vybraných DX 12 hrách, jinak to byla vesměs remíza. Smůla pro Polaris je že jdou Pascal až příliš dobře taktovat, i středně drahé edice. Větší výkon se ukazuje u Radeonu až u vyššího vyhlazování či 1440p kde lepší propustnost udělá své.

    • Nvidia to co ty popisuješ s DX 12 hrama ukazuje jen to co oni doladili, což je jen pár her. Oproti AMD, Nvidia s laděním pro DX12 je o hodně v zadu a díky tomu ztrácí mnoho výkonu, takže ve finále třeba AMD580 se může ve hře rovnat přetaktované 1070. AMD sice nevydá za XXX peněz top, ale doladí ten střed k dokonalosti a využití výkonu, takže ve finále za méně peněz dostaneš více. Nvidia vydá novou kartu a dál na to s prominutím sere. Papírově to má více výkonu, ale dál se to nijak neposouvá.

     Ředitelka AMD to na jedné konferenci dokonce vysvětlovala. Vyladí perfektně střed a díky zkušenostem a posbíranýma datama a laděním na hry to pak dá do top (+ pomůže firmám jak použít či doladit hru už ve vývoji). Takže vlastně možná to pak bude mezi top docela boom u AMD. Ale to se ukáže.