AMD rozjelo soutěž o 16 Radeonů R9 290X se 4 GB RAM. Potrvá přesně 970 minut

0

Dnes jste si u nás mohli přečíst o tom, jak AMD potměšile využívá slabou chvilku Nvidie a těm, kdo chtějí 4 GB grafické RAM místo pouhých 3,5 GB, nabízí své Radeony R9 290 a R9 290X. Firma k tomu vytvořila tento lakonický slajd.

AMD propaguje 4GB paměť Radeonu R9 290/290X proti GeForce GTX 970
AMD propaguje 4GB paměť Radeonu R9 290/290X proti GeForce GTX 970

Ovšem nezůstane jenom o podobných šťouchanců, tato marketingová ofenzíva bude mít i další, velmi pozitivní náplň. Dnes od 15:00 našeho času totiž AMD rozjelo celosvětovou soutěž na Twitteru, v níž se bude dát vyhrát šestnáct karet Radeon R9 290X. Podrobnosti naleznete na profilu http://twitter.com/amdradeon, mělo by stačit ze svého účtu utrousit magickou formulku #IWant4GB a pak mít štěstí při losování. Ovšem rychle, soutěž bude podle AMD trvat jenom 970 minut. Pokud to dobře počítám, měli byste mít čas do sedmi hodin ráno (přesněji 07:10) zítřejšího dne, tedy soboty 31.1.

AMD: soutěž Fix3r ku příležitosti problémů GeForce GTX 970

Ačkoliv je asi kauza s pamětí, ROP a L2 cache GeForce GTX 970 trochu nafouknutá (nicméně Nvidia jí mohla předejít, kdyby publikovala správné specifikace a hlavně neutajila pomalé připojení části paměti), lze teď říct, že bude mít i své kladné stránky. Do soutěže se asi sesype velké množství tweetů, takže šance vyhrát nejspíš nebude velká, nicméně třeba se na vás štěstí usměje. Máte-li tedy účet, směle do toho.

 

Mimochodem, pokud by vám Fixer chyběl, můžete se těšit na návrat těchto propagačních videí. AMD na Youtube vložila upoutávku na třetí díl (odtud ta trojka na obrázku výše), který se tím pádem asi vynoří co nevidět. První dvě kreace na toto téma AMD vypustilo předloni, v červnu a srpnu.

Zdroj: AMD

Ohodnoťte tento článek!