AMD se na Battlefield 3 chystá, nVidia už ovladače má

0

Jak jsme vás dnes již informovali, společnost AMD chystá kromě klasických ovladačů Catalyst 11.9 také speciální určený pro Battlefield 3, který vyjde již 25. října. Konkurenční Nvidia nic nenechává náhodě a aby se lidé, kteří se již zítra (předobjednávky) a ve čtvrtek (veřejná) dočkají beta verze Battlefieldu 3, setkali s co nejmenším počtem problémů, vypustila beta ovladače GeForce 285.38.


Pro plné rozlišení klepněte na náhled

AMD tak zřejmě bude s ovladači mírně pozadu a zítřejší vydání beta verze BF3 pro nedočkavé předobjednávající nestihne. Nastává otázka, jestli se to nějak viditelně projeví na výkonu či zobrazení. Firma sídlící v Santa Clara slibuje až o 38 % vyšší výkon, lepší kvalitu obrazu i stabilitu ovladačů a také přidání či aktualizování profilů SLI pro následující hry: Battlefield 3, Dead Island, Diablo III, Dragon Age 2, Need For Speed: The Run, Saints Row: The Third.

Taktéž bylo oznámeno, že verze WHQL bude vydána ještě před vydáním plné verze Battlefieldu 3. Více k betě GeForce 285.38 se dočtete na stránkách Nvidie a po výběru správného operačního systému a grafické karty je můžete stáhnout na tomto odkaze.

Zdroj: Nvidia

Ohodnoťte tento článek!