AMD Vision: krok vstříc uživatelům (video)

0

Společnost AMD uvedla na předváděcí akci 12. května v Cannes ve Francii nové stolní počítače a notebooky jako součást svého programu s názvem VISION. Tento program společnosti AMD, poprvé představený v září 2009, pomáhá zjednodušit nákup počítače tím, že nahradí matoucí technické parametry jednoduchými popisy činností, kterých je počítač schopen.

Spotřebitelé čím dál tím častěji spatřují v počítačích nástroje své zábavy: sdílejí fotografie a videa se svými přáteli prostřednictvím sociálních sítí, stahují své oblíbené televizní seriály ze stránek věnovaných HD zábavě a upravují ma nich své rodinné fotografie a videozáznamy. VISION ale také značí vysoký grafický výkon, který je průvodním jevem počítačů vybavených touto technologií. PC tak lépe poslouží k nejrůznějším způsobům zábavy – od sledování filmů až po hraní her a úpravy fotografií. Právě proto jsou Cannes a tamní filmový festival příhodným místem pro předvedení vedoucí pozice společnosti AMD v grafice a vizuálním prožitku díky technologii VISION.

Systémy používající nové platformy pro notebooky a stolní počítače s technologií VISION společnosti AMD budou k dostání počínaje dneškem až do konce roku od výrobců původních zařízení (OEM) a systémových integrátorů, mezi něž patří Acer, ASUS, Dell, HP, Lenovo, MSI a Toshiba.

U příležitosti uvedení technologie VISION bude na filmovém festivalu uveden „krátký film“, ve kterém bude mít hlavní roli světoznámý herec Miki Manojloviƒá, který zazářil ve dvou filmech oceněných Zlatou palmou.

 

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Česká cena půjde nahoru oproti současným, jako ostatně všechny evropské (například v británii je dražší téměř o 60 liber), holt s řeckem spojená krize celé eurozóny se promítá do poměru euro – dolar…