AMD vymetá sklady: čtvrtý Opteron zdarma

0

Jistě vám něco říká jádro Magny-Cours, případně platforma „Maranello“. Slepené Opterony s dvanácti fyzickými jádry počátkem příštího roku vnesou svěží vítr do nabídky AMD v segmentu víceprocesorových serverů. Snad právě se výrobce procesorů snaží zbavit současných zásob Opteronů řady 8000. Pro své distributory připravil akci, v rámci které za každé tři nakoupené Opterony dává jeden zdarma.

Nabídka se netýká pouze starších čtyřjádrových Opteronů s jádrem Shanghai, ale i šestijádrového modelu 8431 (jádro Istanbul). Platí celosvětově, nemá žádný dolní limit objednaných kusů a jedinými podmínkami jsou tedy distributorská smlouva s AMD a vyskladnění do konce roku 2009.

Ze soudku podobných akcí můžeme jmenovat „věrnostní slevu“ při výměně čtyřjádrových Opteronů za novější šestijádrové z letošního jara. AMD momentálně nahrává také skutečnost, že Intel odložil vydání víceprocesorové serverové platformy s Xeony na architektuře Nehalem. Ty tak přijdou na trh až v průběhu první poloviny příštího roku.

Zdroj: Bright Side of News

AMD vymetá sklady: čtvrtý Opteron zdarma
Ohodnoťte tento článek!