Android 4.4.3 je na světě. Update přináší jen minimum novinek

0

Google začal tento týden aktualizovat Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 (2012 i 2013) a Nexus 10. Poslední verzi KitKatu už dostávají také Motoroly X, G a E. Jak už lze z číselného označení odvodit, Android 4.4.3 je pouze minoritním updatem, který nic zásadního nepřináší. Googlu to ani nestále za vysvětlující blogpost.

Google omylem ukázal grafiku nového Androidu
Google omylem ukázal grafiku nového Androidu (vlevo nová, vpravo současná podoba) 

Pár drobností prozradila až Motorola, jež zatím stále Googlu patří. Nový KitKat upravuje bezpečnostní díry, vylepšuje stabilitu, snižuje spotřebu a jedinou viditelnou změnou je nová aplikace Telefon. Tu už Google omylem odhalil před měsícem. Je barevnější a má nový číselník, což zase prozrazují screenshoty borců z Android Police.

 

Aktualizace není najednou dostupná pro všechny, Google ji vypouští průběžně. Ale zrovna v tomto případě vám asi nebude vadit, když si pár dnů či týdnů počkáte.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. nizsi takt pameti nemusi nutne znamenat ze by chteli usetrit, muze to klidne znamenat ze si nechavaj rezervu dobudoucna, pokud bude Hawaii stejne narocna na propustnost jako predchudce, tak by mohl bejt OC potencial te karty docela velikej i jen diky pametem

  2. Chladič má radiální větrák, ten moc tichý nebude. Ale mám inside info, že jakkoliv dobré provozní vlastnosti té karty budou, nejmenovaný zeleně pozitivní web ji odsoudí s tím, že Titan takový výkon nabízel už před půl rokem a tudíž je to naprosto o ničem.

  3. Ak si dobre pamätám z prezentácie, tak uplne nové čipy budú zrejme tie, ktoré podporujú  “True Audio Technology” a to boli vyslovene len tri modely… R7 260X, R9 280X a R9 290X. A na ten Mantle sa teším 🙂

  4. Na 4k hraní? Pro toho kdo má rád přijatelné FPS asi těžko a to nemluvím o těch co mají rádi vysoké fps. Snad jen v nenáročných hrách jako L4D na nejnižší detaily a bez vyhlazování.