Androidí král HTC M7 se bude prodávat už v březnu, nejspíš ve dvou barvách

0

Samsung Galaxy S IV a HTC M7 jsou nejočekávanějšími Androidy první poloviny tohoto roku. O M7 se hovoří jako o telefonu, který by měl HTC pomoci z krize, do které se poslední roky Taiwanci propadli. Nedávno se objevily informace o akci, kterou bude HTC pořádat 21.2. paralelně v New Yorku a Londýně, na níž bude vrcholný model představen.

Zatím víme, že by měl mít pětipalcový displej s rozlišením 1080 × 1920, hliníkové tělo vyrobené z jednoho kusu materiálu a čtyřjádrový Qualcomm APQ8064.Přidat můžeme ještě 2 GB operační paměti a interní úložiště s kapacitou 32 GB. Fotoaparát s rozlišením 13 Mpx by měl mít světelnost f/2.0. S největší pravděpodobností také půjde o první telefon, který se bude prodávat s novou verzí androidí nádstavby HTC Sense 5.0

Jeden z možných vzhledů HTC M7 (zdroj: Unwiredview.com)
Jeden z možných vzhledů HTC M7 (zdroj: Unwiredview.com)

Na webu HTCsource se nyní objevily první informace o dostupnosti telefonu. Podle většiny zdrojů by se HTC M7 mělo začít prodávat nedlouho po oficiálním představení – už 8. března. Smartphone bude pravděpodobně nejdříve dostupný v Evropě a až za několik týdnů ve Spojených státech. Do konce prvního kvartálu letošního roku prý Taiwanci vyrobí kolem pěti milionu kusů nového modelu.

Hovoří se také o dvou barevných variantách – kromě tradiční černé se prý objeví i stříbrno-bílá varianta, kdy bude celohliníkové tělo doplněno o skleněný rámeček bílé barvy kolem displeje. Jediné, o čem zatím nepadla ani zmínka je finální jméno smartphonu, HTC M7 je pouze kódové označení, které se při oficiálním uvedení určitě změní.

Zdroj: HTCsource.com

 

Ohodnoťte tento článek!