Angry Birds Go! sviští nejen na Windows Phone. Zvítězí prasata nad ptáky?

0

Na podzim jsme se o blížícím se vydání nového titulu od Rovia zmínili, takže to nebudeme zbytečně zdlouhavě rozmazávat. Angry Birds Go! jsou zkrátka oficiálně venku a vy se můžete posadit do jednoho z vozítek a můžete si zahrát za libovolnou postavu z univerza naštvaných ptáků. Tento titul je oproti jiným poskytován zcela zdarma.

Také jsme ještě neměli možnost vidět ptáky ve 3D. Jenže trojrozměrný svět se pro závodní hru prostě hodí lépe, zatímco 2D sedí tomu, co ptáci dělají ve svém volném čase, když zrovna nezávodí. Padesát vozítek budete vylepšovat za nasbírané peníze. Volitelně si budete moct mince dokoupit za reálnou měnu. Plus do hry lze importovat postavy pomocí fyzických figurek od Hasbra.

Doufali jsme, že autoři do hry zahrnou multiplayer, který zvlášť v případě závodních her posouvá zábavu na další úroveň. To se nestalo, ale aspoň slibují, že ho dodají někdy na jaře příštího roku. Pro Microsoft je dobrou zprávou, že Windows Phone 8 nestojí nikde osamocen opodál. Kromě dlaždic Rovio podporuje nepřekvapivě iOS, Android a také Blackberry 10.

Zdroj: Rovio via Windows Phone Blog

Ohodnoťte tento článek!